Як стимулювати роботу мозку.

Способи, що дозволяють стимулювати роботу мозку і змушують його працювати інтенсивніше, ніж зазвичай, грунтуються на зміцненні нейронних зв'язків між клітинами мозку, на посиленні припливу крові до судин головного мозку і збільшенні кисню в складі крові.
Інструкція
1
Перший спосіб носить медикаментозний характер. До нього відносяться стимулятори і ноотропи. Російським охороною здоров'я стимулятори заборонені, ноотропи широко використовуються в медичній практиці і знаходяться у вільному доступі - за рідкісним винятком.
2
Як би не були ефективні препарати, без дотримань певних правил організації життя їх дія не буде ефективним і закріпленим в повній мірі. Без них можна навіть обійтися, якщо вести здоровий спосіб життя і слідувати певним правилам.
3
Для того щоб самостійно і без препаратів стимулювати роботу мозку, відмовтеся від шкідливих звичок - куріння і вживання алкоголю.
4
Відмовтеся від кави і міцного чаю - їх також можна віднести до шкідливих звичок. Стимуляція ними мозку короткочасна і неефективна. Замініть ці напої свіжими соками. Особливо корисні буряковий, морквяний, гранатовий, виноградний соки.
5
Спіть не менше 8 годин на добу.
6
Харчуйтеся повноцінно і збалансовано відповідно до віку і родом занять. Їжа повинна бути з достатнім для активної життєдіяльності набором вітамінів, амінокислот, білків і вуглеводів. Жири не сприяють активізації роботи мозку, їх має бути обмежена кількість і краще, якщо вони будуть рослинного походження.
7
Постійно навантажуйте свій організм фізично - навантаження повинні бути посильними в літньому віці і вельми великими в молодому.
8
Займайтеся розумовою тренінгом. Читання, спілкування, подорожі, а головне, осмислення цих процесів і вербалізація, не дозволяє мозку «застоятися», він знаходиться в активному режимі. Літнім людям, страждаючим різними формами старечого недоумства, лікарі настійно рекомендують займатися вирішенням завдань, розгадуванням кросвордів.
9
Вчіться чергувати напруження і розслаблення, роботу і відпочинок. Кращий відпочинок для розуму - зміна роду занять, де обов'язкова та інтенсивна діяльність змінюється легким, необтяжливим заняттям «в задоволення».