Як підключити антену до ноутбука. не включається вбудований до ноутбука телевізор від кабелю usb.

Часто буває, що в сім'ях виникає конфліктна ситуація по порожньому приводу. Наприклад, в одній сім'ї є два телевізори. Приходить додому син і хоче подивитися цікаву для нього телевізійну передачу (припустимо, по "Рен-ТВ"). Але тато дивиться футбол, а мама - серіал, і на прохання сина звільнити хоч один телевізор відповідають: «У тебе є ноутбук, йди, пограй в що-небудь».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - антена;
  • - USB вхід.
Інструкція
1
Але з цієї ситуації легко можна знайти вихід. Досить придбати для ноутбука щодо недорогий пристрій, і можна вважати, що у вашій родині з'явився третій телевізор. Такий прилад називається зовнішній USB-тюнер. Як видно з назви, до ноутбуку він підключається через гніздо USB. Розміри таких тюнерів часто трохи більше флеш-накопичувачів. Як підключити та налаштувати такий тюнер? Розглянемо на прикладі моделі BeholdTV Wander.
2
Незважаючи на маленькі розміри, у цього тюнера дуже непогані характеристики. Він може приймати як аналоговий, так і цифровий сигнал. Також є стандартна для цих пристроїв підтримка радіо. Тюнер обладнаний системою GIAI (Galvanic Isolated Antenna Input), яка захищає антенний вхід від пошкодження його струмом. Зазвичай це відбувається при підключенні антенного кабелю до незаземленими комп'ютера.
3
Підключати тюнер до ноутбуку бажано через USB - перехідник. Жорсткий антенний кабель прагнутиме «вивернути» тюнер з гнізда, що явно не сприятиме його працездатності. У комплекті з приладом йде CD-диск, на якому знаходиться програмне забезпечення BeholdTV, MPEG-кодеки від InterVideo, універсальний DVD-плеєр від цієї ж фірми.
4
Установка драйвера для тюнера відбувається абсолютно швидко. Включаєте тюнер в гніздо. Далі система розпізнає пристрій і пропонує вам зробити певні дії. Можете погодитись, а можете скористатися стандартним монтажником Behold.
5
За замовчуванням настройки програми BeholdTV зроблені так, що при простому перегляді ви з більшістю налаштувань навряд чи коли-небудь зіткнетеся, але знає споживачу буде запропонований додатковий список можливостей. Безвихідних положень, як правило, не буває. Завжди можна знайти який-небудь спосіб, який задовольнить всі конфліктуючі сторони.