Як навчитися красиво ходити на каблуках.

Іноді на вулицях міст можна спостерігати таку чудову картину: йде приваблива молода дівчина в туфлях на високих підборах і просто зводить з розуму чоловіків, що зустрічаються на її шляху. У чому ж її секрет? Все просто. Таємниця криється в впевненою і красивою ході на високих підборах.
Інструкція
1
Щоб навчитися красиво і впевнено триматися на каблуках , на них потрібно ходити досить часто, а не раз на рік по великому святу. Тому якщо ви дійсно хочете навчитися цієї премудрості, озброюйтеся туфлями на високих підборах.
2
Ні, це, звичайно, не означає, що відтепер всюди вам доведеться ходити виключно на каблуках . По-перше, це неможливо, а по-друге, шкідливо для ніг і хребта. Але все-таки негоже прибирати їх в темний ящик або дальній кут. Тим більше, що туфлі на підборах - це так красиво.
3
Якщо ви звикли повсюдно ходити на низенькому підборах або взагалі без нього, то не намагайтеся перевзутися в туфлі на високій шпильці відразу на весь день і тим більше не на один. На користь підуть щоденні, але не дуже тривалі тренування.
4
Одягніть туфлі. Стривайте в них якийсь час. Звикнете до каблука. Нехай ноги відчують цю опору під п'ятою і навантаження на мисок.
5
Тепер можна переходити безпосередньо до ходьби. Не починайте вчитися ходити на каблуках на вулиці. Для початку постарайтеся це зробити красиво в домашніх умовах і найкраще на ковроліні. Він м'який і не слизький. Це допоможе додати стійкості крокам.
6
При ходьбі стежте за тим, щоб нога на п'ятку ставала твердо і не «вихляла». Якщо з першого разу не виходить твердо ставити ногу, пройдіть, тримаючись за стінку, але добийтеся цього ефекту.
7
Як тільки ви відчули твердість ходи на каблуках , закріпіть цей результат. Походіть трохи на каблуках по квартирі. В цьому випадку йде робота на м'язову пам'ять. Ноги повинні запам'ятати, як потрібно ступати.
8
Не робіть при ходьбі на каблуках великих кроків. Крок дами на каблуках повинен бути маленьким, впевненим і легким.
9
Після тренувального ходіння по квартирі дайте ногам відпочинок. Продовжити можна через кілька годин або на наступний день в залежності від втоми ніг.
10
Після тренувальної ходьби по квартирі і відпочинку можна виходити на вулицю. Щоб дійсно навчитися красиво ходити на каблуках , вам варто уявити себе в ролі принцеси чи королеви, а вже вона-то не може дозволити собі пройти некрасиво. Впевненою ходою прогуляйтеся по вулиці.
11
І ще одне застереження: при ходьбі на каблуках дуже легко заробити натоптиші на стопах ніг. Тому ходите на каблуках щодня, але не зловживайте тривалим перебуванням в такому взутті. Якщо ви знаєте, що в якийсь день доведеться багато ходити, на цей час краще відмовитися від взуття на високих каблуках .
Зверніть увагу
Вважається, що взуття на високих підборах додає жінці шарм, витонченість і елегантність. А крім того високий каблук візуально подовжує ніжку, що відповідає сучасним стандартам краси. Один з найефективніших способів, як навчитися красиво ходити на каблуках - це комплексні заняття для виправлення постави, тренування м'язового корсету, черевного преса, і, звичайно ж, м'язів ніг.
Корисна порада
Почніть з ходьби на носочках. Робіть, наприклад, прибирання, зберігаючи положення на носочках. Потім переходьте до тренування у взутті на невисокому каблуці. Поступово збільшуйте розмір каблуків - незабаром ви зможете ходити навіть на найвищих шпильках. До речі, якщо хочете часто носити шпильки і при цьому ходити красиво, чи не відчуваючи великої втоми, розвивайте м'язи ніг - наприклад, займайтеся бігом.