Як святкувати трійцю.

Трійця - старовинний російський свято, в якому гармонійно злилися православні традиції і слов'янські обряди. Він відзначається в неділю на п'ятдесятий день після Великодня, тому називається П'ятидесятницею. У цей день Святий Дух зійшов на учнів Христа. Апостоли заговорили на всіх відомих мовах і охрестили близько 3000 чоловік, ознаменувавши тим самим день народження християнської церкви.
Інструкція
1
Сіонська світлиця, в якій знаходилися учні Христа і діва Марія, був прикрашений гілками дерев, травами і квітами, що символізують оновлення душі і пробудження природи. Традиція прикрашати зеленню будинки і церкви передалася російському народу. День прощання з весною та зустрічі літа слов'яни присвячували Ладі - богині весни. Оскільки береза до цього часу одягалася в ошатну зелень, до неї ставилися з особливим шануванням. Навколо берези влаштовували хороводи і співали пісні. Дівчата прикрашали гілками берези житла і плели з них вінки. На вінках ворожили. Їх кидали у воду і дивилися: якщо пливе - буде щастя, якщо потоне - може трапитися смерть близької людини, а закрутиться на одному місці - засмутиться весілля. В Трійцю влаштовували ігри, гойдалися на гойдалках, палили багаття і купалися в річці. Було прийнято також принести в церкву оплаканий пучок трави. Люди вірили, що цей обряд дарує землі дощ і вбереже її від літньої посухи.
2
У православних храмах в день Трійці служиться літургія та велика вечірня. За день до свята храм миють і прибирають. Священики для святкування одягаються в зелені, білі або золотаві одягу, що означають життєдайну силу Святого Духа. Ікони храму прикрашаються березовими гілками, а підлогу затьмарюється свіжоскошеної травою. В Трійцю поминають померлих родичів. Священики читають молитви за упокій душ усіх покійних, про порятунок тих, чиї душі перебувають у пеклі. Молитви читаються ними стоячи на колінах, що означає завершення післявеликодні періоду, що не допускає поклонів і коленопреклоненій.Кроме упокоєння покійних читаються молитви про Церкву і про поблажливість Святого Духа, про дарування благодаті всім присутнім. Священики закликають віруючих поклонитися божественній Трійці: Отця, Сина і Святого Духа. Другий день після Трійці називається Духовим днем. Він починається з ранкової молитви: співаються канони, написані Козьма Єрусалимський і Іоанном Дамаскін.
3
Святкування Трійці, як і будь-якого іншого свята, не обходиться без святкового столу. У четвер, перед Трійцею, віруючі починають готувати страви з яєць, молока, свіжої зелені, домашньої птиці і риби. Яєчня вважається обов'язковою стравою, так як символізує спекотне сонце. Особливою популярністю користується випічка - короваї, пироги, млинці. З пиття - кисіль, вино, пиво, медовуха. У день Трійці з ранку йдуть до церкви, потім влаштовують трапезу і гуляння в лісі, в полі, біля річки. Скатертина для трапези повинна бути зеленою, як і весняна природа.
Енкутаташ - це Новий рік по-ефіопських. Тільки жителі цієї країни святкують його не взимку, а восени, 11 вересня. Якраз припиняються затяжні дощі, настає час збору врожаю. Але справа не тільки в зміні сезонів. Є гарна легенда виникнення свята.
За переказами його дату вибрала сама цариця Шеви. Вона саме цього дня повернулася з Єрусалиму, де зустрічалася з царем Соломоном і завагітніла від нього. Піддані зустрічали свою володарку з радістю, несли до палацу численні дари. Адже вона принесла благу для країни звістку: майбутнє немовля був покликаний започаткувати нову династії Соломонідів. У сучасній Ефіопії святкувати Енкутаташ починають ще ввечері 10 вересня. Люди розводять на вулицях багаття. Головний горить на столичній площі в Аддіс-Абебі, його підпалює сам глава держави. Натовп навколо радіє і веселиться, все стежать, куди буде падати обгоріла вершина дерева. Є повір'я, що в тій стороні треба чекати хорошого урожая.Не обходиться і без релігійних заходів. На наступний ранок, 11 вересня, всі одягають національний одяг і йдуть до церкви. Там проходить святкова процесія, священики співають гімни, читають проповіді. Потім люди розходяться по своїх домівках. Там для всієї родини накривають на стіл. Святковий обід складається з традиційних національних страв. Це тушковане м'ясо під назвою УАТ, кислий і плоский білий хліб, своєрідне блюдо инджера із зростаючої тільки в Ефіопії крупи тефф, яка повинна перебродити з водою і сіллю. Свято Енкутаташ дуже люблять всі жителі Ефіопії. Але особливо він подобається дітям. Хлопчики та дівчатка із задоволенням надягають яскравий одяг, плетуть із квітів красиві вінки і роздають їх перехожим. Хлопчики заздалегідь малюють картини і в свято продають їх. Дівчатка в національних сукнях беруть в руки барабани Каберов і йдуть по сусідніх будинках. Це чимось нагадує російські колядки: діти співають особливі новорічні пісні, а господарі будинків дарують їм дрібні монетки. Увечері дорослі йдуть в гості до друзів, щоб посидіти за стаканчиком місцевого пива, Телль. Його роблять із листя і гілок ефіопського чагарнику гешо. А дітвора теж відпочиває - витрачає гроші, зароблені днем.