Як усунути засмічення в раковині.

Засмічення в раковині - поширене явище, яке трапляється в самий невідповідний момент. Причиною засмічення є потрапляють дрібні частинки їжі, волосся і все це покривається жирними відкладеннями, що поступово неминуче призводить до того, що вода перестає йти зовсім або йде дуже повільно. Впоратися з даною проблемою можна самостійно. Для цього існує кілька способів.
Вам знадобиться
  • -вантуз
  • -щелочние або кислотні засоби
  • -харчова сода і 70% оцет
  • -Сантехнічні трос
Інструкція
1
Найпоширенішим методом боротьби з засміттям є звичайний сантехнічний вантуз. Їм потрібно закрити зливний отвір, налити половину раковини гарячої води і зробити кілька енергійних прокачувань. Якщо з першого разу це не допомогло, процедуру можна повторити кілька разів. Даний метод допомагає тільки в тому випадку, якщо засмічення невеликий і утворився з дрібних частинок. У випадках, коли пробка щільна, наприклад, що виникла з більш великих часток, волосся і покрита більшим шаром жирових відкладень, то вантуз може не впоратися.
2
У цьому випадку потрібно залити будь лужне або кислотне засіб, представлені в торгівлі в широкому асортименті і за різною ціною. Прочитайте рекомендації на упаковці. Залийте засіб. Почекайте вказаний проміжок часу. Заткніть зливний отвір вантузом. Наберіть в раковину гарячої води і знову спробуйте прокачати і проштовхнути засмічення. У більшості випадків цей метод допомагає.
3
Якщо кислотного або лужного засобу немає, а в магазин йти колись, можна засипати в зливний отвір раковини 200 г харчової соди, влити пляшку 70% оцту. Це буде мати такий же ефект як і від будь-якого кислотного або лужного кошти. Через 40 хвилин промийте слив зазначеним вище способом. Даний метод можна використовувати не тільки для усунення вже утворився засмічення, але і для його профілактики.
4
Якщо раковина засмітилася на кухні, зніміть сифон, прочистите його, промийте з знежирюючим засобом і знову затягніть. Часто причина засмічення в тому, що сифон повний і його прочищення допомагає впоратися з проблемою без використання додаткових методів.
5
Ну і останній доступний спосіб в домашніх умовах - це сантехнічний трос. Відкрутіть сифон і круговими рухами прочистите зливну трубу тросом. Якщо і це не допомогло, залишається одне - викликати професійного сантехніка з ЖЕУ і довірити йому усунення засмічення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jsv9H8mOTJ4