Як написати хороший текст.

Щоб написати хороший текст , важливо його правильно структурувати. Почати треба з вступної частини, яку не варто робити великий. 2-3 пропозиції - абсолютно нормальний обсяг для неї. Далі повинна слідувати основна частина. Зрозуміло, вона пишеться з дотриманням логіки оповіді. Завершує текст заключна частина. У ряді випадків, в ній доречно як би підвести підсумок всьому вищесказаному.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - Текстовий редактор.
  • Або
  • - Ручка;
  • - Папір.
Інструкція
1
Підготуйте вихідний матеріал, за яким будете писати текст . Має сенс використовувати тільки авторитетні достовірні джерела. Який би цікавою не здалася інформація, викладена, наприклад, на одному з сайтів, без додаткової перевірки покладатися на неї не варто. Особливо, якщо те, що повідомляється по темі вашого розповіді, раніше не зустрічалося. Інший важливий аспект роботи з джерелами - авторські права. За законом ви можете або цитувати матеріал з взяттям його в лапки і обов'язковим зазначенням, звідки він, або посилатися, використовуючи форми «за словами ...», «як згадується ...», «як каже ...» і подібні.
2
Складіть план майбутнього текст а. Вступна частина може описувати проблему, явище, питання з загальної точки зору. Вона не повинна бути великою. Якщо йдеться про матеріал на сторінку, краще обмежити її одним-двома абзацами. Для журнальної статті на 2-3 розвороту допускається вступна частина в півсторінки. Для книги подібна частина може налічувати до 5-6 сторінок, - знову ж таки, все залежить від обсягу загального текст а. Основна частина - нехай грає на розкриття теми. Краще, якщо ця частина розбита на абзаци з підзаголовками, тематичні розділи, глави і пр. Як показує практика, подібний підхід значно полегшує сприйняття текст а. Заключну або фінальну частину необхідно зробити як би підсумкової.
3
Приступайте до написання рекламного текст а, почавши з визначення конкурентних переваг товару чи послуги, яку збираєтеся просувати. Без цього кроку ваша реклама не матиме спонукального початку. Якщо перед вами стоїть завдання написати текст для комерційної пропозиції - неодмінно в першій частині звернення опишіть його суть. Розкрити тему зможете далі. За такою ж технологією пишуться текст и для прес-релізів. Спочатку - головна думка (буквально дві-три фрази - де, що у кого відбулося або планує відбутися). Потім - її розкриття. Завершують прес-релізи та комерційні пропозиції зазвичай коротка довідка про компанію та дані для зворотного зв'язку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FoXfNA4SmqQ