Як підключити комп'ютер в домен. Як підключиться до домену.

В ОС Windows домени використовуються як один із способів організації мережевої взаємодії обмеженої групи комп'ютерів. Управління правилами взаємодії всередині групи здійснюється з одного або декількох серверів, тому попередньою умовою підключення до домену вашого комп'ютера є створення адміністратором сервера відповідної облікового запису.
Інструкція
1
Відкрийте компонент операційної системи з назвою «Система». Найпростіше зробити це, натиснувши клавіші WIN + Pause. Крім такого способу є й інші - наприклад, в Windows 7 і Windows Vista можна відкрити головне меню на кнопці «Пуск», натиснути правою кнопкою миші рядок «Комп'ютер» і вибрати в контекстному меню пункт «Властивості». А можна натиснути правою кнопкою ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і вибрати цей же пункт «Властивості».
2
Натисніть кнопку «Змінити параметри» в розділі «Ім'я комп'ютера, домен і настройки робочої групи» якщо ви використовуєте Windows 7 або Windows Vista. Для цієї операції потрібно мати права адміністратора - наберіть пароль адміністратора, коли з'явиться відповідний запит. Якщо ви використовуєте Windows XP, то просто перейдіть на вкладку «Ім'я комп'ютера».
3
Натисніть кнопку «Змінити», щоб відкрити наступне віконце діалогу. В ньому є секція, яка в Windows XP названа «Є членом», а в Windows 7 і Windows Vista - «Входить в групи». Незалежно від назви, у всіх трьох ОС треба поставити позначку у написі «Домен» і ввести ім'я домену, до якого підключається комп'ютер.
4
Натисніть кнопку «ОК» і система попросить ввести ім'я користувача і пароль, вказані в акаунті цього домену. Надрукуйте їх і натисніть «OK».
5
На цьому процедура підключення буде закінчена - в разі успішної авторизації в домені система запропонує перезавантажити комп'ютер, щоб нові установки вступили в силу. Якщо введених вами логіна і пароля не опиниться в облікових записах серверів зазначеного домену, то зверніться до адміністратора, щоб він створив новий запис або видав вам вже існуючий логін і пароль.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що якщо комп'ютер до цієї процедури входив в якусь робочу групу, то після підключення до домену буде видалений з неї.