Як встановити сигналізацію.

Досить складно в сучасних умовах життя уявити собі особистий чи службовий автомобіль без сигналізації. Навіть якщо ваше місто чи селище тихий і спокійний, і з кримінальних подій поширені лише крадіжки з особистих городів, все одно буде спокійніше, коли ваш автомобіль оснащений сигналізацією. Як же встановити сигналізацію на автомобіль своїми силами?
Вам знадобиться
  • - Система сигналізації, куплена в будь-якому автомагазині вашого міста;
  • - набір інструментів;
  • - знання основ роботи з електрообладнанням автомобіля.
Інструкція
1
Купіть в магазині сигналізацію . Вибір зараз великий. Є прості сигналізації, а є й цілі протиугінні системи.
2
Визначте місце установки основного блоку сигналізації. Як правило, цю деталь встановлюють в порожнинах за панеллю приладів з лівого або з правого боку. Зніміть приладову панель, потім зніміть додаткову панель у колін водія, якщо вона є, також звільніть блок ключа запалювання, щоб мати можливість безперешкодного доступу до нього.
3
Слідуючи інструкції, що йде в комплекті з сигналізацією, підключіть основний блок в систему електрообладнання двигуна
4
Досить важливий момент - це установка контролю. Кожна сигналізація має блок контролю несанкціонованого втручання в свою роботу. Принцип його роботи полягає в спрацьовуванні тривоги, якщо автомобіль захочуть знеструмити. Для того, щоб підключити блок контролю скористайтеся радою інструкції. Як правило вона пропонує підключення до тахометра.
5
Якщо ваша сигналізація передбачає автоматичне блокування дверей, підключіть відповідний блок до системи дверної автоматики. Детальний опис цього процесу так само ви знайдете в інструкції до сигналізації. Якщо ваша сигналізація передбачає дистанційний запуск двигуна, дотримуючись інструкції, підключіть і цей блок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E8m6g0-xJCw
Зверніть увагу
Установка сигналізації - це справа не тільки технічно не просте, але ще й досить індивідуальне. Якщо ви все ж вирішите скористатися послугами фахівця для її встановлення, вибирайте тільки надійні компанії і ні в якому разі не звертайтеся до осіб з сумнівною репутацією, або про які ви нічого не знаєте.
Корисна порада
Основний блок сигналізації - це фактично серце вашої охоронної системи, тому приділіть достатньо пильну увагу місцем установки цього блоку.