Як розморозити ягоди. розморозити заморожені ягоди.

Ягоди у свіжому вигляді навіть у холодильнику швидко псуються, проте в морозильній камері вони зберігають свій смак, аромат і корисні речовини до трьох років. Багато людей вважають за краще, щоб ягода завжди була під рукою для швидкого приготування десертів і напоїв, для цього її і заморожують в сезон дозрівання. Крім того, така ягода продається в продуктових супермаркетах в будь-який час року. Але перед вживанням її слід розморозити. Це може бути виконано кількома різними способами.
Інструкція
1
Помістіть заморожену ягоду в герметичний контейнер і поставте контейнер в холодну воду. Розморожування займе від 10 хвилин в залежності від обсягу продукту.
2
Насипте заморожену ягоду на тарілку в один шар і залиште на столі, давши можливість відтанути при кімнатній температурі. Це може зайняти кілька годин. Підстеліть паперові рушники, які будуть вбирати відталий сік і лід. Це скоротить час розморожування до 1-2 годин.
3
Завантажте заморожену ягоду в скляний контейнер і відправте його в мікрохвильову піч. Встановіть режим «Швидка розморожування». Перевіряйте ягоду після кожної хвилини, щоб не пропустити момент, коли вона розморозиться і почне нагріватися.
4
Для швидкого розморожування ягоду, упаковану в герметичний пакет, можна помістити під струмінь холодної води на 10 хвилин. Будьте уважні: якщо пакет пошкоджений, ягода вбере в себе воду і стане розгрузлій і водянистою на смак.
5
Помістіть посуд з замороженої ягодою в холодильник. Так ягода буде відтавати повільно, але м'яко і менше раскиснет. Кілограм ягоди буде розморожуватися до 6 годин.
6
Заморожену ягоду для випічки пирогів і кексів можна класти в тісто без розморожування. Вона розтане від високої температури в духовій кроці і без втрат віддасть свої соки кондитерському виробу. Також заморожену ягоду можна відразу кидати в компоти, морси і киселі.
Корисна порада
Ягоди, які були заморожені, будуть водяниста і м'якше, ніж ті, що ви тільки що зібрали з куща. Заморожувати ягоду можна цілком, в різаному або у вигляді пюре. Її можна підсолоджувати, зберігати в первозданному вигляді і робити асорті. Чи не кладіть ягоду без розморожування в желе. Воно не застигне, як положено.Із замороженої ягоди можна приготувати чудові коктейлі, соуси і пюре, однак талі ягоди погано виглядають в фруктових салатах і свіжих десертах.