Як поміняти ключ запалювання.

Втрата ключів від авто, особливо майстер-ключа, який може перепрограмувати замок на новий, чревата для господаря машини перепрограмуванням всього блоку запалювання автомобіля. Процедура оновлення ключів досить складна, і вам необхідно кілька разів подумати, перш ніж зважитися на самостійну заміну ключа. Як же перепрограмувати блок запалювання під нові ключі самостійно?
Вам знадобиться
  • - «Чистий» набір ключів. Як правило, це 2 основних ключа і один майстер;
  • - програматор;
  • - програмне забезпечення для прошивки флеш-пам'яті іммобілайзера;
  • - навички роботи з перепрограмуванням пристроїв.
Інструкція
1
Вимкніть іммобілайзер від електронного блокувального пристрою (ЕБУ). Не забудьте, що перед цим систему автоматичного блокування необхідно поставити в режим діагностики щоб уникнути аварійної блокування системи запалювання. Для цього встановіть спеціальну перемичку в положення діагностики електронного блокувального пристрою.
2
Далі вам необхідно очистити енергозалежну пам'ять ЕБУ. Справа в тому, що існує зв'язок вашого пульта ДУ, іммобілайзера і ЕБУ. Для успішного перепрограмування вам необхідно обнулити ідентифікатори цих пристроїв. Для цього просто відключіть від ЕБУ шлейф харчування.
3
Перепрошити іммобілайзер, використовуючи програмне забезпечення, відповідне для вашої системи запалювання. На цьому етапі будьте дуже уважні, дотримуйтесь в точності інструкції з прошивці программатором.
4
Встановіть іммобілайзер назад, підключіть ЕБУ до електроживлення. По суті, ви отримуєте чисту систему, готову до програмування майстер-ключем. Проведіть процедуру програмування основних ключів .
5
Для того щоб процес перепрограмування іммобілайзера пройшов вдало, обов'язково приділіть максимум часу вивченню питання прошивки. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете впоратися з перепрошивкой самостійно, краще зверніться до фахівців.
Зверніть увагу
Виходячи з даного вам ради, хотілося б попередити вас, що неправильно проведена процедура перепрошивки, обнулення або інших операцій з блоками запалювання може призвести до повної блокування систем запалювання, яку розблокувати можна тільки в спеціалізованих сервісних центрах.
Корисна порада
Відвідайте форуми, присвячені питанню перепрограмування іммобілізатора, вивчіть спеціальну літературу, загалом, вивчіть це питання настільки глибоко, наскільки це можливо.