Як заробляти великі гроші.

Напевно ви не раз запитували себе, дивлячись на те, що залишається від зарплати до кінця місяця, як же заробити великі гроші. Або, принаймні, як заробляти більше, щоб не доводилося займати на обід у співробітників або замість кафе йти в магазин за булочкою. Навряд чи ця стаття зробить вас мільйонером буквально через місяць, проте в ній розглянуто кілька важливих для підвищення добробуту моментів.
Інструкція
1
Один відомий літературний герой якось запитав іншого, не менш відомого - скільки грошей вам потрібно для щастя? Запитайте про це себе, "великі гроші" - поняття широке. Не маючи конкретної мети, не уявляючи її собі, складно її досягти.
2
Напевно у вас є мрія - наприклад, відправитися в яке-небудь тривалу подорож або побудувати будинок. Ви вважали її недосяжною, оскільки у вас не було на неї коштів. Уявіть її якомога більш детально, у всіх фарбах. Якщо ваша мрія - будинок, то який би дім ви хотіли? В якій країні, як би він виглядав, як би ви обставили кімнати? Намалюйте свою мрію, опишіть її, загалом, зробіть все, що можете для того, щоб вона знайшла овеществленную форму. Домогтися можна тільки конкретної мети. І тільки конкретна мета зможе мотивувати вас, дати сили і творчу енергію на те, щоб знайти на неї кошти.
3
Мотивація - це найперше, що можна і варто зробити на шляху до великих грошей. Самих способів заробити не так-то мало, можна знайти собі більш високооплачувану роботу, можна більше працювати на тій, що ви вже маєте і зробити кар'єру, можна почати свою справу, продати квартиру, яку ви здаєте, і грамотно вкласти гроші. Однак будь-який з цих способів потребує насамперед багато сил і волі, щоб довести справу до кінця. Досить багато хто намагається "почати нове життя з понеділка", обіцяючи собі, що замість "зависання" на розважальних сайтах у вільний час на роботі читатимуть професійну літературу або розробляти нові ініціативи. Чи надовго вистачило цієї "нового життя"? Мотивація, наявність чітко окресленої мети дасть сил на те, щоб терпляче крокувати до досягнення мети, а не кинути все через місяць.
4
Створення бізнесу або різка зміна роботи - шляхи, обрані нечасто. Більшість з нас боїться залишати свою "зону комфорту" навіть заради мрії. Що ж, можливо, заробити великі гроші можна в тому ж самому офісі, в якому ви зараз перебуваєте. Сумніваєтеся? Давайте подумаємо, як.
5
По-перше, будь-яка компанія або установа, як імперія, переживає періоди зростання, розквіту і занепаду. Що особисто ви можете зробити для того, щоб компанія, в якій ви працюєте, процвітала? Напевно ви бачите якісь недоліки в її роботі і знаєте, як їх виправити. Вже принаймні, на рівні вашого відділу. Спробуйте проявити ініціативу - вона зовсім не карається, більшість керівників буде готово вас вислухати. Співробітників-виконавців багато, їх завжди було багато, тому що набагато легше виконувати певну функцію, не відступаючи ні на крок від запропонованого алгоритму її виконання, ніж запропонувати щось нове. Рішення будь-якої проблеми в компанії - майже стовідсоткова гарантія вашого підвищення, а це вже крок у напрямку до мрії.
6
По-друге, станьте незамінним фахівцем у своїй галузі. Навіть якщо ви не вчорашній випускник, а працюєте вже багато років, швидше за все, у вашій сфері є те, чого ви не знаєте. Можна почати виписувати професійні журнали, можна купувати книги по вашій спеціальності, можна читати статті в Інтернеті. Способів знайти інформацію безліч, треба тільки викроїти час - хоча б півгодини на день - на її осмислення і переробку. І не забувайте демонструвати свої знання керівництву, та й взагалі у вашому офісі. Нехай у всіх складеться враження, що ви - справжній кар'єрист (в хорошому сенсі цього слова), незамінний, готовий допомогти працівник і відмінний професіонал.
7
По-третє, якщо ви відчуваєте, що заслуговуєте підвищення, то знайдіть час поговорити про це з керівництвом. Не варто чекати, поки воно саме подумає про це. Справа не в тому, що, можливо, ваш шеф трохи скупий, просто у нього багато справ, в кінці кінців, він управляє всією компанією, і йому не до вас. Нагадуйте йому про себе - природно, у ввічливій і ненав'язливій формі. Якщо ви успішно завершили важливий проект, то чому ви не заслуговуєте заохочення? Крім того, є сенс хоча б раз на рік розмовляти з керівництвом про свої перспективи в компанії.
8
Який би шлях до своєї мети ви не вибрали, пам'ятайте: все починається з першого кроку. Тому пора діяти - нема з понеділка, нема з завтрашнього дня, а вже сьогодні.