Як розводити глину.

Про цілющі властивості косметичної глини відомо з найдавніших часів. Сьогодні це недороге, але дуже ефективний засіб за своїм цілющому впливу на шкіру може конкурувати з дорогої косметикою. Зробити маску або обгортання з глини в домашніх умовах дуже просто.
Вам знадобиться
  • - аптечна глина;
  • - вода або молоко;
  • - миска;
  • - ефірне масло.
Інструкція
1
Багата мінералами морська глина, яку можна купити в будь-якій аптеці, володіє розгладжувальним, підтягуючим, антисептичну і омолоджуючу дію на шкіру. Вона чудово підходить для обгортань і масок, які дуже легко зробити в домашніх умовах, заощадивши на салонах краси. Перед тим, як розводити і наносити глину , спочатку підготуйте шкіру, оскільки в розведеному вигляді засіб миттєво почне засихати. Ретельно очистіть шкіру, можете також використовувати скраб, тоді всі корисні речовини краще проникнуть в шкіру.
2
Візьміть порошок глини і насипте кілька столових ложок в неметалеву миску. Поступово додавайте теплу воду і безперервно помішуйте. Можете це робити пальцями, розтираючи утворюються грудочки. Якщо ви будете використовувати замість води молоко або вершки, ваша маска вийде більш жирної і корисною.
3
Розмішайте суміш до сметаноподібної консистенції. Якщо хочете додати до вашої процедурі краси елементи ароматерапії, додайте в маску кілька крапель улюбленого ефірного масла. Ретельно перемішайте, щоб масло добре розподілилося по масі. Готову суміш необхідно тут же наносити на шкіру тонким шаром.
4
Маску на обличчі залиште до повного засихання, а потім змийте великою кількістю води, для цього можна використовувати спонж.
Зверніть увагу
1. Ніколи не наносите максі з глини на область навколо очей і зону серця, це може бути небезпечно для здоров'я. 2. Коли на вашому обличчі маска з косметичної глини, намагайтеся виключити будь-яку міміку, щоб не травмувати шкіру обличчя.
Корисна порада
Для обгортання можна обернути покриту глиною поверхню шкіри харчовою плівкою для отримання термо-ефекту.