Як запустити Компас.

Всі, хто стикався з необхідністю зробити креслення, знають програму AutoCad, і всі знають, як складно її освоїти. Російські розробники давно вже зробили аналог "Автокад" - програму " Компас ", яка дозволяє креслити навіть складні креслення і набагато більш проста в роботі.
Інструкція
1
Остання версія програми - " Компас -3D v. 12". На офіційному сайті розробників ви можете протестувати програму в режимі он-лайн, а також завантажити пробну версію. За повнофункціональну, на жаль, доведеться заплатити, якщо ви звичайно не професійний хакер. Скачайте інсталяційний файл програми " Компас ". Програма може використовуватися з усіма основними операційними системами: Windows XP, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows 7, Windows 7 x64.
2
Встановіть програму на своєму комп'ютері, запустивши файл Setup.exe. Програма установки покроково підкаже вам, що потрібно робити. Виберіть тип установки: вибірковий або повний, залежно від того, наскільки добре ви розбираєтеся в програмному забезпеченні. При повній установці на жорсткий диск завантажаться всі компоненти системи. При вибірковий - лише та конфігурація, яку вкажіть програми ви. У процесі установки програми скопіює всі компоненти на ваш жорсткий диск. Установку ви можете при необхідності перервати в будь-який момент. При необхідності встановіть також прикладні бібліотеки " Компас а": "Макро" і "Матеріали та Сортамент".
3
Після того, як програма встановилася на ваш комп'ютер, запустіть її. По суті вона складається з трьох підпрограм - власне " Компас -3D", " Компас -Графік" і "редактор технічної документації". При першому запуску програма відкриє спершу стартову сторінку, а потім - вікно «Вид додатки», в якому ви зможете налаштувати програму так, щоб вам було зручно користуватися. На стартовій сторінці ви зможете отримати доступ до інструкції по програмі, перейти на сторінку форуму, а також на сайт технічної підтримки. Для того, щоб почати роботу в програмі, виберіть у головному меню в розділі «Файл» - «Створити» (або просто натиснувши на відповідну іконку) тип створюваного документа (3D-модель, площинний креслення або специфікація) і відкрийте новий документ. Потрібно відзначити, що розробники спеціально створили панель інструментів, аналогічну таким загальновживаним програмами, як MS Word і MS Excel, так що інтерфейс програми не викличе у вас труднощів.
Операційна система на персональному комп'ютері дозволяє встановлювати різні програми та ігри, які в подальшому можна запускати за допомогою певних команд. Нерідко у користувачів виникають проблеми при установці програмного забезпечення під назвою «Компас».
Інструкція
1
Як показує практика, практично всі програми встановлюються в системі однаково. Для інсталяції потрібні спеціальні файли. Наприклад, купите в магазині диск, на якому міститься дане програмне забезпечення. Також ви можете знайти файли в інтернеті. Не забувайте перевіряти за допомогою антивірусного програмного забезпечення.
2
Вставте носій в привід комп'ютера. Система в автоматичному режимі сповістить про новий пристрій і виведе режим, в якому можна вибрати спосіб читання інформації. Як правило, вам потрібно натиснути пункт «Відкрити через провідник». Знайдіть файл exe-формату, щоб запустити «Майстер установки програм». Далі натисніть на цей файл правою кнопкою миші двічі. З'явиться вікно, в якому система запропонує вам вибрати локальний диск, в якій варто встановити програму « Компас ».
3
На персональному комп'ютері має бути два локальних диска для зручності. У перший встановлюються всі ігри, в які користувач грає. У другій диск повинні встановлюватися програми. Там же знаходиться і встановлена операційна система, яка забезпечує весь процес. Вибираєте диск для установки. Зазвичай це каталог «С». Якщо система буде запитувати додаткові операції, уважно читайте всі пункти, щоб коректно відзначати ті чи інші меню.
4
Як тільки ви погодитеся зі всіма пунктами, система автоматично сповістить вас про це. Також не варто забувати про те, що для повної інсталяції програмного забезпечення « Компас » знадобиться деякий час. В основному воно залежить від потужності процесора персонального комп'ютера, а також обсягу встановлюваних даних на жорсткий диск.