Як позбутися запаху гасу. Як нейтралізувати запах гасу.

В квартирі приємно знаходитися, якщо не тільки коли вона чиста, а й коли повітря в приміщеннях чистий і приємний. Що ж робити, якщо після ремонту або внаслідок якихось інших причин ваша квартира, одяг, та й ви самі пропахли гасом?
Інструкція
1
Все ємності, в яких був присутній гас або які мають запах гасу, залийте гарячою водою з розчиненим порошком гірчиці. Гарненько збовтайте розчин і дайте постояти приблизно півгодини. Вилийте розчин, а ємності прополощіть спочатку теплою, а потім холодною водою. Другий варіант очистки від запаху посуду і інших ємностей кілька більш складний. Вам буде потрібно вапняне молоко. Для його приготування візьміть 1 частина гашеного вапна і додайте 3 частини води. Розмішайте розчин. Залийте ним всі предмети, збовтайте і залиште на кілька годин. Потім вилийте цей розчин, налийте новий і знову дайте постояти 2-3 години. Процес можна прискорити, якщо додати в розчин при збовтуванні крупний пісок. Якщо гас був розлитий по підлозі, засипте це місце мокрими тирсою на кілька годин (тирса навіть можна поміняти - через пару годин прибрати брудні і замінити їх свіжими), а потім протріть його з пральним порошком. Тирса дуже добре вбирають усі запахи, так що і з гасом впоратися допоможуть.
2
З тканин, одягу, взуття запах гасу видалити набагато складніше. Найпростіший, але найдовший спосіб - вивісити (виставити) на балкон і провітрювати. Провітрювання займе від декількох днів до декількох тижнів в залежності від тканини і від того, наскільки сильно забруднена одяг або взуття гасом. Інший спосіб - спробувати відмити запах. Виперіть одяг три рази в порошку. Потім кілька разів прополощіть, при полосканні обов'язково додайте кондиціонер для виполасківанія білизни Lenor - з запахом гасу саме справляється найкраще.
3
Для того, щоб відмити руки (та інші частини тіла) від запаху гасу, приготуйте розчин гірчиці і вимийте в ньому руки. Попередньо можна ненадовго просто посипати руки сухим порошком гірчиці. Після цього ретельно кілька разів вимийте руки теплою водою з милом. Якщо це не допомогло, то можна скористатися більш серйозним засобом - спеціальної аерозоль Nettoyant Mains, призначеної для очищення рук від уїдливих запахів і бруду. Аерозоль продається в будь-якому автомагазині. З балончика вона випускається у вигляді піни, але на повітрі швидко перетворюється в пластівці. Піну ретельно розтирайте по руках і між пальців, а потім вимийте руки кілька разів теплою водою з милом.
Корисна порада
Запах гасу - один з найбільш стійких запахів, видалити його дуже складно! І найосновніше для цього засіб - провітрювання і тільки провітрювання.