Як мити гребінця. гребінець зі змінною каучукової накладкою.

Кожна людина хоче, щоб його волосся було чистим і доглянутим. Постійне миття голови є необхідністю. Але далеко не кожен зможе так відразу згадати, коли востаннє він мив свій гребінець.
Вам знадобиться
  • - шампунь,
  • - нашатирний спирт,
  • - сода,
  • - щітка.
Інструкція
1
Спосіб миття гребінця повністю залежить від того, з якого матеріалу вона зроблена. Найбільш поширені гребінця виготовлені з металу, пластмаси, дерева або навіть кістки. Найбільших клопоту завдають дерев'яні гребінця . Дерево може розсихатися, а значить, у великій кількості води мити їх не варто. Але в разі забруднення не потрібно відразу викидати її, просто ретельно протріть зуби ватним тампоном, який змочений горілкою. Жирові відкладення розчинить спирт. На ватці залишаться бруд і пил.
2
Якщо у вас пластмасова гребінець, то вам пощастило! За нею найлегше доглядати. З гребінця потрібно зняти всі пристали до неї волосся. Для того, щоб вимити гребінець, наберіть в тазик теплої води. Потім додайте в нього будь-якого шампуню, приблизно 30 мл. Варто відзначити, що професійні перукарі додають нашатирний спирт до шампуню в тих же пропорціях. Під впливом цих компонентів будь-які забруднення: жир, частинки пінки або лаку для волосся від гребінця відокремлюються, не залишаючи сліду.
3
Якщо після такої процедури відійшла не вся грязь, то спробуйте потерти вашу гребінець самої звичайною щіткою для чищення зубів. А для того, щоб бути впевненим, що гребінець точно стане чистою, можна нанести на щітку трохи кальцинованої соди. Якщо ж пластмасова гребінець використовувалася з метою вичісування вошей, то одним миттям тут не обійтися. Її обов'язково потрібно продезінфікувати. Для цього покладіть її приблизно на півгодини в розчин хлорки. Потім ретельно промийте під потужним струменем проточної води.
4
Металеві гребінця миють зазвичай так само, як і пластикові. Єдине, що необхідно з ними зробити, так це не забути просушити після миття. В іншому випадку залишилася на металевих зубах волога призведе до появи іржі. Тоді гребінець доведеться викинути.
Корисна порада
Гребінця необхідно міняти щороку. Цього вимагають гігієнічні норми.