Як довантажити шрифти.

Операційна система Windows для відображення тексту на екрані і для друку використовує численний набір шрифтів. Під шрифтом мається на увазі набір знаків із загальними характеристиками, такі як розмір штриха і зарубки на верхніх і нижніх краях. Для роботи з комп'ютерною графікою, створення оригінального дизайну web-сторінок або розробки фірмового стилю документів часто потрібно встановити шрифт, якого немає в передвстановленою колекції. Кілька нескладних дій в панелі управління комп'ютера допоможуть встановити нові шрифти .
Вам знадобиться
  • - Адміністративні права на керування комп'ютером;
  • - файли з новими шрифтами.
Інструкція
1
На панелі керування натисніть кнопку «Пуск», виберіть команди «Налаштування» і «Панель управління», потім двічі клацніть значок «Шрифти».
2
У вікні «Шрифти» відкрийте меню «Файл», виберіть команду «Встановити шрифт».
3
У діалоговому вікні «Додавання шрифтів» встановіть, звідки необхідно довантажити нові шрифти .Для цього виберіть потрібний диск в поле зі списком «Диски» .Дважди клацніть папку, яка містить шрифти , які потрібно установіть.В полі «Список шрифтів» виберіть шрифт і натисніть кнопку OK.
4
Для економії місця на локальному жорсткому диску можна зняти прапорець у полі «Копіювати шрифти в папку Fonts». Надалі при роботі з встановленими таким чином шрифтами потрібно підключення до мережного ресурсу, звідки проводилася установка.
Зверніть увагу
При використанні нестандартних шрифтів у документах враховуйте те обставина, що інший користувач зможе прочитати або змінити файл тільки в тому випадку, якщо на його комп'ютері встановлені всі необхідні шрифти.