Як організувати сервіс.

Все частіше і частіше зустрічаємося ми з різноманітними видами бізнесу в мережі. Підприємці, що організовують свої невеликі он-лайн підприємства з надання послуг, відмінно виживають у нелегкий для бізнесу час. Сервіс послуг - хороша ніша для організації своєї справи.
Інструкція
1
Продумайте, яким саме сервісом ви б хотіли займатися, які послуги надавати населенню, і що ви можете запропонувати, щоб люди вибирали саме вас. Чи то це будуть більш низькі ціни, чи то якісніший сервіс. А може бути, якась родзинка? Або захоплюючий і цікавий інтернет-портал, який не захочеться залишати? В кожному разі насамперед у вас має бути щось, що б приваблювало скористатися сервісом саме вашої компанії. Це і буде запорука успіху.
2
Створіть свій сайт. Сервіс знайомств, телерадіомовлення, послуги зберігання файлів або створення фотогалерей, - все це вимагає якогось простору, де люди будуть спілкуватися, ділитися фотографіями або переживаннями. Сайт повинен бути зручним, красивим і функціональним. Робити його самому - не найкращий варіант. Краще зверніться в компанію, яка професійно займається створенням сайтів. Не зв'язуйтеся з «монстрами» в цій області: їхні послуги коштують дуже дорого, при цьому велику частину грошей ви переплатите просто за бренд. Наповніть сайт відповідними матеріалами.
3
За наповненням і функціонуванням сайту ви можете слідкувати і самі, але найкраще найміть контент-менеджера або менеджера проектів. У вас будуть інші, набагато важливіші обов'язки. Будь сервіс приносить гроші. І ваш згодом теж почне. Більшість сервісних сайтів приносять прибуток за рахунок публікується на них реклами. В цьому випадку вам необхідно спершу розкрутити свій портал, домогтися високої відвідуваності і впізнаваності ресурсу, а потім пропонувати його в якості рекламного майданчика іншим компаніям. Якщо ж ваш сервіс дозволяє окупати себе сам (наприклад, ви створили он-лайн бібліотеку, де за скачування книг люди платять гроші), то рекламодавці вам звичайно теж не завадять, але основний дохід ви будете отримувати не від них, а безпосередньо від відвідувачів, від замовників ваших послуг. В цьому випадку найголовніше, що ви повинні зробити і робити постійно - підтримувати якість надаваних послуг на вищому рівні, урізноманітнити їх асортимент і зручність використання вашого сервісу для відвідувачів.
Навіть той факт, що зараз побутова техніка купується у великих брендових магазинах з гарантійним обслуговуванням, не рятує покупців від необхідності звертатися в сервісні центри. Тому цей напрям діяльності приносить гідний прибуток власникам.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - інструменти;
  • - телефон.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно буде вирішити, яким чином ви будете працювати. Ви можете укласти договір з конкретною фірмою, яка випускає той чи інший бренд, і обслуговувати покупців виняткового цього магазину. Але більша прибуток у вас буде при наявності договірних відносин з декількома брендами. Мінус тут тільки в тому, що ви не зможете повісити вивіску конкретного виробника при вході в ваш центр. Також у вас є можливість працювати самостійно і ремонтувати все: від мобільних телефонів до великої побутової техніки.
2
Зніміть в оренду приміщення. За великим рахунком, у цьому випадку немає необхідності вибирати саме прохідне місце, оскільки вас будуть знаходити по рекламі і рекомендації. Але центр повинен знаходитися в легкодоступною місцевості, а не на околиці міста, щоб клієнти могли легко добиратися.
3
Закупити необхідний для ремонту побутової техніки та електроприладів інструмент та тестове обладнання. Організуйте робоче місце для майстра і оператора, який буде приймати замовлення і відповідати на телефонні дзвінки. Краще всього, якщо ці працівники будуть знаходитися в різних кімнатах, щоб майстер не відволікався від своєї кропіткої роботи.
4
Організуйте call-центр. Укладіть договір з стільниковим оператором, який надасть вам номер, зручний, як для запам'ятовування, так і для дзвінків з мобільних та міських телефонів. Оператор, який відповідатиме на дзвінки і приймати техніку від клієнтів, завжди повинен бути чемним з людьми. Це перший і практично єдина людина, з якою будуть спілкуватися клієнти вашого центру, тому саме від нього залежить більшою мірою, чи прийдуть до вас повторно і чи будуть рекомендуватися ваше обслуговування, як професійне і краще в місті.