Як знайти бухгалтера на дому.

Останнім часом керівникам невеликих або початківців свій розвиток організацій стає вигідно користуватися послугами бухгалтера на дому або приватного бухгалтера. Віддалене ведення бухгалтерії зручно тим, що воно дозволяє значно знизити грошові витрати на утримання часто роздутого штату бухгалтерії і позбавити себе від періодичного вирішення кадрових проблем.
Вам знадобиться
  • Сайти або друковані видання, що публікують оголошення про пошук роботи.
Інструкція
1
Приватного бухгалтера не оформляють в штат, заробітна плата такого співробітника свідомо нижче, а крім того, стають практично неактуальними догляди співробітника на лікарняний. Для початківців свій бізнес організацій, робота з приватним бухгалтером часто стає єдиним виходом при здачі нульової звітності, адже послуги бухгалтера на дому обійдуться набагато дешевше послуг консалтингових компаній.
2
Попит на вакансію приватного бухгалтера досить високий. З появою інтернету в кожному будинку велика кількість фахівців на дому отримало можливість працювати з дому, так що роботодавцю нескладно буде знайти необхідного співробітника. Але при пошуку необхідно пам'ятати, що скрізь є свої підводні камені. Наймаючи співробітника по Інтернету, ви не завжди маєте можливість проведення особистої зустрічі. У разі пошуку бухгалтера це дуже бажано, так як бухгалтер на дому буде працювати з вашими фінансами. Розумійте, що в Інтернеті або друкованих виданнях є достатня число резюме шукачів з маленьким або невдалим досвідом роботи, так що обов'язково проведіть співбесіду, задайте питання, що дозволяють визначити компетентність претендента, запросіть його на особисту зустріч. Людина, яка посилатиметься на неможливість приділити вам невелику кількість часу для бесіди, можливо, не приділить його і роботі.
3
Попросіть у претендента надати рекомендації від керівників з його колишніх місць роботи. Якщо він вже веде бухгалтерію організацій на дому, попросіть у нього розповісти про свій досвід, перевірте по інтернету реальність цих компаній. Дуже добре, якщо у претендента буде досвід роботи головним бухгалтером або його заступником. Є сенс пошукати приватного бухгалтера через друзів або родичів, звернутися до знайомих керівникам фірм. Усвідомлюйте, що оформляти приватного бухгалтера в штат ви навряд чи будете, і тому всі підписи на документації будуть вашими або ваших співробітників, і, відповідно, ви не зможете пред'явити жодних претензій, якщо виникне якась помилка. Приватний бухгалтер не несе ні фінансової, ні юридичної відповідальності.
Зверніть увагу
Як знайти бухгалтера? Це питання задає собі кожен починаючий підприємець на стадії реєстрації фірми. З одного боку, відповідь на це питання досить простий: шукайте через Яндекс фірми, які надають бухгалтерські послуги, вибирайте ту, де подешевше і замовляйте послуги бухгалер.
Корисна порада
Милий мій бухгалтер! Ось він який, такий - простий! Одна російська група. Дебет з кредитом не сходиться, а людина з людиною завжди зійдеться. або. як знайти хорошого бухгалтера. Від авторів. Отже, почнемо з найголовнішого - як знайти бухгалтера? Найпростіший спосіб знайти бухгалтера - звернутися до знайомих і родичів, а ще краще - до партнерів по бізнесу. Однак тут є невелика проблема.
Якщо ви є власником власного бізнесу, то напевно представляєте важливість правильного ведення обліку в організації, а також своєчасної здачі звітності. Якщо ваша фірма відноситься до категорії малого бізнесу і здійснює невелика кількість нескладних фінансових операцій, ви можете скористатися послугами бухгалтерського супроводу або справлятися з веденням обліку самостійно. Однак якщо ваш бізнес стрімко зростає, рано чи пізно ви зіткнетеся з необхідністю найму бухгалтера .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Додайте в газеті або на спеціалізованих веб-сайтах оголошення про вакансії бухгалтера . Чітко сформулюйте вимоги, яким повинен задовольняти потенційний кандидат: вік, освіта, досвід роботи. Коротенько опишіть сферу діяльності і розмір вашої компанії, умови роботи. Вкажіть свою електронну адресу для прийому резюме кандидатів.
2
Розгляньте надіслані вам резюме. Звертайте увагу на отримане кандидатом освіту, наявні у нього додаткові сертифікати, досвід роботи. Додатковим плюсом буде наявність досвіду роботи в тій же сфері, в якій функціонує ваша компанія (наприклад, торгівля, туризм, послуги).
3
Виберіть кілька кандидатів, які більше за інших, на вашу думку, відповідають заявленим вимогам. Зателефонуйте за вказаними в резюме телефонних номерах і запросіть їх на співбесіду.
4
На співбесіді спробуйте з'ясувати як професійні навички, так і особистісні характеристики кандидата. Уточніть відомості про освіту та досвід роботи здобувача, попросіть його розповісти, які саме посадові обов'язки він виконував раніше. Дізнайтеся причину звільнення з попереднього місця роботи і поцікавтеся можливістю отримати рекомендації від попереднього роботодавця.
5
Якщо ви погано розбираєтеся в бухгалтерському обліку та податковому законодавстві, попросіть провести співбесіду людини, компетентного в цих питаннях. Якщо є така можливість, перевірте у кандидата рівень володіння сучасними інформаційними технологіями, необхідними для ведення бухобліку: 1С, Excel, «Парус».
6
Крім професійних навичок і умінь, хорошому бухгалтеру необхідно володіти деякими особистісними характеристиками, такими як: уважність, скрупульозність, посидючість, комунікабельність. Поспілкувавшись з кандидатом, ви зможете скласти певну думку про особливості його характеру і стилі поведінки. Приймаючи остаточне рішення, враховуйте своє враження про претендента.
7
Вибравши одного кандидата і отримавши його згоду зайняти пропоновану посаду, укладіть з ним трудовий договір, де докладно вкажіть умови співпраці та причини, з яких воно може бути припинено. Щоб перевірити професіоналізм бухгалтера , не забудьте позначити в договорі випробувальний термін. Він може становити 3 місяці, а якщо ви наймаєте головного бухгалтера - до 6 місяців.