Як знайти товар.

У сучасному світі практично все можна зробити віртуально, не виходячи з дому: заплатити за квартиру, забронювати квиток на літак або номер у готелі, замовити піцу, купити одяг чи взуття. Але постає питання - а як вибрати продавця так, щоб залишитися задоволеним і сервісом, і якістю?
Інструкція
1
Збираючись робити покупку, згадайте все, що вам говорили ваші родичі, друзі та знайомі. Напевно багато хто з них теж купували ті чи інші речі в інтернет-магазинах і позитивно чи негативно відгукувалися про ці покупках. Їх рекомендації стануть в нагоді вам дуже до речі: продавців в інтернеті величезна безліч і дуже мале їх число дійсно відповідає за якість свого товара . А відгук тих, хто вже на собі відчув якість речі, дозволить вам сміливо звертатися в ту ж фірму.
2
Якщо ніхто не може дати потрібного ради, вирушайте шукати потрібний вам товар самостійно. Найкраще це робити за допомогою пошукової системи Яндекс. Шукати річ можна в загальному пошуку Яндекса, а можна скористатися спеціальним сервісом - Яндекс.Маркет. У загальному пошуку крім власне магазинів вам запропонують величезну кількість статей з інформацією про товар, словникових статей та інших, мало стосуються справи, сайтів. Наприклад, на запит «черевики» ви отримаєте сайт туристичного клубу. На Яндекс.Маркеті публікуються тільки магазини! Не всі вони є власне інтернет-магазинами, але навіть у реальних магазинів, включених до реєстру Яндекс.Маркета, є он-лайн-представництво, де ви зможете придбати або хоча б замовити товар. У кожного сервісу є свої плюси і мінуси.
3
В Яндекс.Маркеті усі товари відібрані строго по розділах каталога, всі магазини офіційні і відповідають за якість товарів, у відповідь на запит ви отримаєте тільки сайти, на яких продають, - без всякої зайвої інформації. Знайти потрібний товар швидко і легко, купити - теж. Головний недолік - в системі опубліковані в основному солідні і дорогі магазини. Якщо ж шукати в загальному пошуку Яндекса, то добиратися до потрібної вам речі ви будете однозначно довше. Зате по дорозі ви Начитавшись відгуків і остаточно вирішите, потрібно вам купувати це чи ні, а якщо потрібно, то який конкретно марки. І при такому пошуку значно підвищується шанс знайти в міру дорогий магазин, де потрібний вам товар буде коштувати дешевше, ніж в середньому по місту або по інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2ptMIskIy8s