Як перевірити водяний насос.

Наскільки стало простіше вести господарство, коли в побут повноцінно увійшли пральні машини! Не потрібно більше прати руки в кров, відмиваючи, а потім виполасківая постільна білизна, фіранки або численні чоловічі сорочки. Але пральні машини теж не вічні, і поломки для них - звичайна справа. Найбільш поширена - машина раптом перестає зливати воду. Щоб розібратися, в чому справа, потрібно насамперед перевірити водяній насос машини.
Інструкція
1
Водяний насос, або помпа, пральної машини - пристрій, що відповідає за злив води. Тому повільний слив або взагалі повна його відсутність - перший і основний ознака того, що поломка саме в помпі. Крім цього очевидного симптому, ви можете розпізнати ще й інші: погане виполіскування білизни, відсутність віджиму, зупинка під час полоскання.
2
Для того, щоб перевірити водяній насос, розберіть вашу пральну машину і переконайтеся, що в зливний патрубок не влучили ніякі сторонні предмети або просто бруд. Протестуйте вольтметром клеми насос а, можливо, на них не надходить напруга. Якщо напруга на клемах відсутній, то справа не в помпі, а в командоаппаратом: несправні електричні ланцюги, що з'єднують його з помпою. У разі такої поломки найкраще відразу звертатися до фахівця в службу ремонту: ви навряд чи самостійно зможете полагодити ланцюга командоаппарата, а ось удар струму цілком можете отримати. Клеми можуть також просто злегка відійти від насос а - тоді, повернувши їх на місце і щільно притиснувши, ви зможете усунути поломку самостійно.
3
Відкрутіть помпу від равлика і перевірте її на наявність пошкоджень. Помпа може тріснути, можуть зламатися або надламаних її лопаті; крім того, на вентиль водяного насос а можуть намотатися сторонні предмети (наприклад, нитки або ворс), в цьому випадку вони будуть ускладнювати рух вентиля, а помпа не працюватиме. Просто відчистите водяній насос і поставте його назад. Якщо причина все ще не знайдена, то покрутіть і похитайте лопаті в сторони: вони не повинні бовтатися (вода могла вимити всю мастило), не повинні вільно крутитися і не повинні обертатися з сильним ускладненням. Якщо ви виявили хоча б одну з трьох неполадок, не витрачайте більше свого часу і викликайте фахівців. Швидше за все, помпу доведеться просто міняти.