Як відрізнити підробку моторного масла. Як відрізнити підробку каністри моторного масла.

Моторне масло - основна рідина, яка використовується при роботі мотора. Головне завдання моторного масла - змащувати всі внутрішні деталі агрегату - вузли двигуна, зменшити тертя цих вузлів до мінімуму. Тому для хорошої роботи мотора вашого автомобіля якість масла є одним їх перших умов. Але сьогодні досить часто можна натрапити на неякісну підробку моторного масла . Як же відрізнити оригінальне моторне масло від підробки?
Вам знадобиться
  • - Масло;
  • - невелика прозора ємність;
  • - чистий аркуш паперу.
Інструкція
1
Зверніть вашу увагу на етикетку і знайдіть дату виготовлення, яка повинна бути виконана у фірмовому стилі (цифри часу, число вироблення і номер партії) і збігатися з датою виготовлення на самій каністрі. Якщо дата виготовлення не збігається або ж відсутній зовсім на етикетці (каністрі) - це вірна ознака підробленого масла .
2
Безпосередньо перед заливкою масла перевірте його властивості візуально. Для цього вам буде потрібно налити масло в невелику прозору ємність, в процесі її наповнення зверніть увагу на колір і в'язкість моторного масла , колір повинен бути бурштиновим, якщо він темний це говорить про те, що масло низької якості або ж взагалі перероблене.
3
Так само візьміть трохи масла і протріть його між пальцями, тим самим ви зможете оцінити його маслянисті властивості. Навіть якщо візуально моторне масло не викликало у вас нарікань, не поспішайте заливати його в двигун. Відставте ємність на п'ять хвилин в темне місце. Після відстою масло повинно мати однорідну консистенцію, без ознак розшаровування, а дно ємності має бути чистим, без слідів абразивних часток і осаду.
4
Візьміть чистий аркуш паперу, вилийте на нього моторне масло, обсягом, рівним приблизно однієї пробці. Лист утримуйте під нахилом. Масло, протікаючи по папері, частково вбереться, що залишилася ж частина рівномірно розподілиться по поверхні аркуша. Якщо на аркуші залишаться помітні темні точки, значить, олія містить неякісні присадки, які можуть завдати шкоди вашому двигуну.
Зверніть увагу
Використання підробленого моторного масла тягне за собою такі наслідки як швидкий знос або повний вихід з ладу окремих вузлів і робочих деталей двигуна. Також це може призвести навіть до позапланового ремонту двигуна.
Корисна порада
Не економте на мастильних матеріалів. Купуйте його тільки у фірмових магазинах, а не в одноденних придорожніх кіосках або ж «з коліс».