Як скопіювати на новий шар. Як у фотошопі копіювати на новий шар.

Способів копіювання всього шару або який-небудь виділеної його частини в графічному редакторі Adobe Photoshop багато. Вибирати слід виходячи з конкретного завдання і ваших власних уподобань.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Виділіть ту ділянку зображення на активному шарі, який треба скопіювати на новий шар . Це можна зробити за допомогою будь-якого з інструментів виділення - «Прямокутна (овальна) область», будь-який з трьох типів «Лассо», «Чарівна паличка» або «Швидке виділення». Ці інструменти розбиті на три групи, а активний у кожній групі завжди тільки один і його можна вибрати натисканням відповідної гарячої клавіші: прямокутне або овальне виділення - клавішею M, ласо - клавішею L, чарівну паличку або швидке виділення - клавішею W. Крім того, якщо потрібно виділити все зображення, можна використовувати поєднання клавіш CTRL + A.
2
Скопіюйте в оперативну пам'ять виділену область. Найпростіше це зробити натисканням клавіш CTRL + C, але можна відкрити в меню розділ «Редагування» і вибрати пункт скопіювати.
3
Вставте скопійоване область в документ. При цьому створювати новий шар не потрібно, редактор зробить це сам. Операції вставки призначені гарячі клавіші CTRL + V.
4
Функцію вставки зображення, скопійованого в оперативну пам'ять комп'ютера, можна використовувати не тільки всередині графічного редактора. Точно так само буде вставлено в спеціально для цього створений шар і зображення, скопійоване в будь-який інший програмі. Скажімо, ви можете зробити знімок вікна будь-якої програми (наприклад, відкритої в браузері сторінки), натиснувши поєднання клавіш ALT + Print Screen, а потім перемкнутися у відкритий документ Фотошопа і вставити цей знімок в новий шар , натиснувши поєднання клавіш CTRL + V.
5
Якщо потрібно створити на новому шарі повну копію поточного, включаючи всі застосовані до нього ефекти, то перетягніть його мишкою на піктограму «Створити новий шар » в палітрі шарів. Перетягування можна замінити натисненням поєднання клавіш CTRL + J.
6
Перетягувати можна і шари одного відкритого документа в інший. Відкрийте дві картинки і розташуйте їх поруч. Якщо у вас зображення розміщуються на вкладках, то відкрийте в меню розділ «Вікно», перейдіть до підрозділу «Упорядкувати» і виберіть пункт «Мозаїка». Потім просто перетягніть потрібний шар з палітри шарів одного документа у вікно другого. Таким способом ви створите його копію на новому шарі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=58Zip_gUfJY
Зверніть увагу
Ще один спосіб скопіювати шар - команда дублювання Layer> Dublicate. Від попередньої команди дублювання відрізняється тим, що при дублюванні, ви можете направити копію шару в будь-який інший фаил, відкритий в Фотошопі.
Корисна порада
Як дублювати шари в Фотошопі? Відповідь: Для того, щоб продублювати шари, необхідно в палітрі шарів встати на потрібний шар і натиснути комбінацію клавіш Ctrl + J.