Як зміцнити судини очей. зміцнення судин ока.

Для сучасної людини очі є самим активно працюючим органом. Читання, перегляд телевізора, робота за комп'ютером - зір при такому навантаженні не може не погіршитися. З'являється вечірня втома очей, крововиливу, почервоніння білків. Такий дискомфорт виникає не без особливих причин. Це результат того, що м'язи очей напружені і стиснуті разом з судинами. Для хорошої роботи очей потрібно виконувати досить прості правила.
Інструкція
1
Судини очей порівнянні з м'язами. Якщо не тренувати їх, м'язи слабшають. Необхідні помірні систематичні навантаження, тренування і гімнастика. Існує й очна гімнастика, покликана в першу чергу розслабити м'язи очей, щоб зняти напругу. Це поступово зміцнює і очні судини.
2
Зарядка включає в себе швидке моргання і кругові рухи подушечками пальців, під час яких необхідно злегка натискати на закриті повіки. Але перш ніж щось робити, необхідно звернутися до лікаря, який зможе вам запропонувати комплекс зорової гімнастики.
3
Використовуйте і медикаментозні способи зміцнення судин очей. Зрозуміло, подібні препарати вимагають рецепта, так що, звернувшись до окуліста з приводу програми очної гімнастки, можна поцікавитися і необхідними ліками. Якщо лікар вважатиме, що вам необхідні медикаменти, він випише потрібний рецепт.
4
Не варто забувати про здоровий спосіб життя. Вам необхідно час для повноцінного відпочинку (не менше восьми годин сну). Овочі та фрукти повинні регулярно з'являтися в раціоні харчування. У їжу обов'язково включіть моркву. Це не означає, що потрібно харчуватися лише їй, не варто переборщувати! Але один раз на кілька днів обов'язково додавайте її в своє меню.
5
Відсутність сильних стресів і нервових зривів неодмінно піде на користь. Не зайвим буде пропити курс вітамінів і аскорбінової кислоти.
6
Більше гуляйте на вулиці і менше сидите за комп'ютером або телевізором. Пам'ятайте, чим менше ви будете напружувати зір, тим легше і швидше пройде лікування.