Як встановити посудомийну машину.

Установка і підключення посудомийної машини практично не відрізняється від пральної машини і тому якщо ви хоч раз в житті самостійно встановлювали такі агрегати, то цілком з цим впораєтеся самостійно. Основна робота по встановленню полягає в підключення до електроживлення, водопроводу і висновок зливу в каналізацію.
Вам знадобиться
 • -двойнік або трійник на водопровід і каналізацію (на каналізацію можна встановити подвійний сифон)
 • -стрічка ФУМ для ущільнення з'єднань
 • -кран
 • -додатковий фільтр (при бажанні)
 • -розетка із заземленням
 • -трехжільний провід для окремої проводки
Інструкція
1
Розпакуйте посудомийну машину , зніміть транспортувальні фіксатори та ущільнювачі. Уважно ознайомтеся з інструкцією по установці від виробника.
2
Встановіть машину на постійне місце і перевірте рівність установки по рівню. Безпосереднє підключення агрегату проводиться однаково незалежно від того вбудована це модель або окремостояча.
3
Посудомийну машину потрібно включати в окрему розетку із заземленням, не використовуйте перенесень і мережевих фільтрів. Розетку проведіть окремою проводкою від щитка електроприладів.
4
врежьте в систему водопостачання і встановіть додатковий кран, який буде йти безпосередньо до посудомийній машині, і буде існувати можливість перекривати воду при необхідності. Якщо у вас встановлена система розводки на холодному водопостачанні, то врізатися в неї немає необхідності. Всі розвідні двійники, трійники забезпечені окремим краном і вам залишиться тільки прикрутити шланг посудомийної машини до системи розводки. Якщо є бажання, можна встановити додатковий очисний фільтр між шлангом і розводкою.
5
Якщо в посудомийній машині додатково присутня функція підключення до гарячого водопостачання, то все проведіть у відповідності з описом вище, тільки до гарячої води.
6
Для підключення до каналізації можете встановити двійник або трійник, а також можливе підключення через подвійний сифон, який можна придбати в будь-якому господарському магазині. У подвійному сифоні передбачений клапан зворотного ходу, що гарантує відтік води в каналізацію і запобігає її хід назад, що нерідко буває при знаходженні зливного шланга нижче рівня каналізації.
7
Якщо ви виявили що шланги від виробника короткі і вам не вистачає їх для підключення, купіть довгі шланги і ніколи не намагайтеся наростити короткі - це може привести до протікання.
8
Якщо ви не можете встановити і підключити посудомийну машину , запросіть фахівця.
Установка вбудованої посудомийної машини відрізняється від установки окремостояча тільки тим, що вона буде встановлена в спеціально відведену нішу кухонного гарнітура і всі з'єднання, як і сама машина, будуть закриті шафами. До будь-якої посудомийній машині йде інструкція з докладним описом монтажу.
Вам знадобиться
 • -розетка із заземленням від 16 Ампер
 • -проводка з перетином від 1,5 мм
 • -кран на три чверті дюйма
 • -стрічка ФУМ
 • -разводной двійник або трійник на водопровід
 • -разводной трійник на каналізацію або сифон з водовідведенням
 • -рівень
Інструкція
1
На кожній машинці є гарантія, яка при неправильному монтажі і підключенні знімається. Тому якщо ви не впевнені що все зможете зробити відповідно до правил установки, запросіть спеціалістів. За помірну плату вам проведуть всі монтажні роботи з гарантією якості. Якщо ж ви хоча б раз підключали самостійно пральну машину-автомат , то і з підключенням вбудованої посудомийної машини легко впораєтеся. Тому що принцип абсолютно однаковий.
2
Встановіть машину в призначену нішу. Вирівняйте ніжки, проведіть нівелювання за рівнем і закріпіть ніжки контргайками.
3
Встановіть розетку з заземлення на такій відстані, щоб провід від машини легко діставав до неї. Розетка повинна бути від 16 Ампер.
4
Проведіть від електричного щитка окрему проводку до розетки. Перетин проводки повинно бути від 1,5 мм і вище.
5
Проведіть врізку в водопровід і встановіть кран з різьбленням три чверті дюйма. Якщо в машині передбачено підключення до гарячого водопостачання, кран потрібно встановлювати і на подачу гарячої води. Хоча фахівці вкрай не рекомендують підключати гарячу воду, бо її якість залишає бажати кращого і машина може швидко вийти з ладу. Але вирішувати тільки вам. Прикрутите шланги від посудомийної машини до кранів. Якщо у вас підключено додаткова побутова техніка, яка вимагає живлення від мережі водопроводу, встановіть розвідний двійник або трійник і підключіть до нього всю потрібну техніку.
6
До системи каналізації можна підключитися через розвідний двійник або трійник, а також до сифона з водовідведенням та клапаном зворотного ходу. У цьому випадку потрібно орієнтуватися на те, що вже встановлено або на те, що ще потрібно підключити.
7
Закріпіть стільницю. Встановіть фасад за допомогою кріпильних болтів. Залежно від моделі фасад можна відрегулювати за допомогою більш сильного або слабкого затягування кріплень.
8
Перший пуск машини повинен бути без посуду на найкоротший режим. Перевірте всі з'єднання і якщо є текти, все підтягніть.