Як пов'язати ромашку.

У в'язання гачком є одна незаперечна перевага перед в'язанням спицями - гачком можна вив'язати практично будь-які форми, викрійки, дизайнерські вигадки. Гачком можна пов'язати не тільки стандартні светри, шарфи, шапки, рукавиці, а й складні за формою і обсягом коробочки, шкатулки, браслети, кольє, намиста і гумки для волосся. Часто для прикраси дитячих речей або елементів інтер'єру використовуються в'язані квіти - лілії, ромашки, трояндочки і т.п.
Вам знадобиться
  • 1 моток бавовняної пряжі білого кольору, трохи бавовняної пряжі жовтого кольору, гачок № 1,5.
Інструкція
1
Ниткою жовтого кольору зв'яжіть ланцюжок з 5 повітряних петель і замкніть її з'єднувальним стовпчиком в кільце. Зв'яжіть одну повітряну петлю для виконання першого стовпчика без накиду і виконайте 10 стовпчиків без накиду в кільце. Замкніть ряд з'єднувальним стовпчиком. Далі продовжите в'язання по одному із запропонованих варіантів.
2
Перший способ.Прікрепіте нитка білого кольору. * Зв'яжіть ланцюжок з 7-ми повітряних петель. У 2-у повітряну петлю від гачка пров'яжіть стовпчик без накиду. В кожну наступну повітряну петлю в'яжіть 1 стовпчик без накиду до кінця ланцюжка. В кінці пров'яжіть 1 стовпчик без накиду в петлю жовтого кольору. * У вас має вийти один пелюстка білого кольору, що складається з 6-ти стовпчиків без накиду, прикріплений до жовтої серединці. Зв'яжіть по цьому опису 11 пелюсток, повторюючи візерунок від зірочки * до зірочки *. Пелюстка, пов'язаний цим способом, буде довгий і вузький.
3
Другий способ.Прікрепіте нитка білого кольору. * Зв'яжіть ланцюжок з 7-ми повітряних петель. У 2-у повітряну петлю від гачка пров'яжіть стовпчик без накиду. В кожну наступну повітряну петлю в'яжіть 1 стовпчик без накиду до кінця ланцюжка. В кінці пров'яжіть 1 з'єднувальний стовпчик в петлю жовтого кольору. Зв'яжіть 1 повітряну петлю підйому і далі зв'яжіть 1 стовпчик без накиду в останній стовпчик без накиду пелюстки. Далі в два наступних стовпчика пелюстки зв'яжіть ще по 1-му стовпчику без накиду. В четвертий і п'ятий від серединки стовпчики пелюстки зв'яжіть по 1-му напівстовпчиками. В 6-ий, останній, стовпчик пелюстки, зв'яжіть 1 стовпчик без накиду, 2 повітряні петлі і ще 1 стовпчик без накиду.
4
В'язання як би повернулося на іншу сторону пелюстки. Тепер на петлях початковій повітряної ланцюжка, з іншого боку пелюстки, в'яжіть стовпчики в зворотному порядку: по 1-му напівстовпчиками в дві наступні петлі, потім, по 1-му стовпчику без накиду в 3 наступні петлі. Закінчите ряд з'єднувальним стовпчиком, виконаним в жовту серединку. * Зв'яжіть по цьому опису 9 пелюсток, повторюючи візерунок від зірочки * до зірочки *. Пелюстка, пов'язаний цим способом, буде овальної форми, що не вузький, ширший до центру пелюстки.
Корисна порада
Кількість стовпчиків без накиду в пелюстці можна збільшити - відповідно, тоді необхідно збільшити кількість повітряних петель початковій ланцюжка пелюстки.
Ромашка - красивий і ніжна квітка. Але, на жаль, все квіти в'януть. Ромашка, пов'язана гачком , не знає в'янення. Вона послужить прикрасою для одягу або інтер'єру і стане прекрасним аксесуаром, що доповнює образ своєї господині.
Вам знадобиться
  • Біла і жовта бавовняна пряжа, гачок.
Інструкція
1
Почніть в'язати ромашку з серцевини. Будь-яке в'язання гачком починається з утворення повітряної петлі - гачок проведіть під нитку, поверніть на повний оборот по ходу годинникової стрілки з утворенням початкової петлі.
2
Ниткою жовтого кольору зв'яжіть ланцюжок з 8 повітряних петель. Створюйте петлі ланцюжка шляхом захоплення робочої нитки і протягування її в петлю на гачку. Зімкніть її в кільце глухою петлею.
3
Зв'яжіть першу петлю підйому стовпчиком без накиду. Для цього введіть гачок в петлю ланцюжка і вихопив нову петлю, зачепивши нитка, і пров'яжіть 2 петлі на гачку в один прийом. У наступному ряду першу петлю підйому замініть першим стовпчиком без накиду. Зв'яжіть 15 стовпчиків без накиду в кільце.
4
Обріжте зайву нитку, яку прокладали поверх ланцюжка. Петлю підйому зв'яжіть глухий, щоб замкнути другий ряд в кільце. Наберіть 3 петлі підйому взамін першого стовпчика попереднього ряду.
5
вив'язувати з кожної петлі другого ряду по два стовпчики з одним накидом, які в'яжуться так: зробіть накид на гачок, введіть його в петлю нижнього ряду і витягніть нову петлю. Три петлі на гачку пров'яжіть в два прийоми попарно. У вас вийде 32 стовпчика. Після того як пов'язаний 32 стовпчик, з третьої петлі підйому утворіть глуху петлю.
6
Потім виконайте три петлі підйому, одну повітряну петлю. З кожного стовпчика попереднього ряду вив'язувати по одному стовпчику з накидом, чергуючи з однієї повітряної петлею. В кінці ряду зв'яжіть глуху петлю в третю петлю підйому.
7
Приступайте до в'язання пелюсток ниткою білого кольору. Наберіть 3 повітряні петлі підйому. В'яжіть ряд стовпчиками без накиду через один отвір попереднього ряду між стовпчиками. При цьому чергуйте набір трьох повітряних петель з дев'ятьма. Має вийти вісім пелюсток.
8
У наступному ряду під арки, утворені трьома повітряними петлями, в'яжіть по 1 стовпчику без накиду. А під арки з дев'яти повітряних петель - по 7 стовпчиків з одним накидом і по закритому піко з трьох повітряних петель.
9
Першу повітряну петлю закрийте глухий петлею, і ще раз зробіть 7 стовпчиків з одним накидом. Повторюйте до кінця ряду. В кінці ряду в стовпчик без накиду зв'яжіть глуху петлю, потім повітряну. Ображати нитку до потрібної довжини. В'язана ромашка готова.