Як позбутися від сонного стану.

Боротьба з сонним станом покликана підвищити працездатність і поліпшити загальне самопочуття. В якості ефективних засобів використовуються медикаменти, фізичні вправи і продукти з вмістом певних хімічних речовин.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся з лікарем. Пройдіть обстеження, постарайтеся розібратися з можливими причинами сонливого стану . Візьміть до уваги свій фізичний стан. Визначте, наскільки шкідливо вживання певних препаратів і продуктів, понижуючих сонливість, для вашого організму.
2
Перегляньте свій режим. Навчіться засинати і прокидатися в один і той же, самостійно встановлений час. Чи не засиджуйтеся за комп'ютером або телевізором допізна. Поставте на будильник легку, не дратівливу мелодію. Коли звикнете до нового графіка, постарайтеся виключити будильник взагалі.
3
Навчіться правильно снідати. Зробіть свій сніданок найбільш калорійним прийомом їжі за весь день. Окремо включите в нього ложку меду для підвищення активності в першу половину дня. В якості напою переважніше зелений чай без цукру. Не зловживайте кавою. Алкогольні напої слід повністю виключити.
4
Дозвольте собі рухатися. Під час трудового процесу або перерви приділіть собі кілька хвилин для швидкого відновлення сил. Пройдіться по кабінету, приміщенню в якому працюєте. Розімніть шийний відділ хребта. Виконайте обертальні рухи кистями рук. Зробіть нахили корпусом для нормалізації кровообігу.
5
Влаштуйте вечірню прогулянку. Пройдіться по околицях району, в якому живете. Виберіть для себе найбільш вподобаний вам маршрут. Виходьте на прогулянку по цьому маршруту щовечора, в загальній складності, враховуючи шлях на повернення додому, проходите близько 2 км за півтори години.
6
Відпочивайте. Присвятіть вільний час відпочинку. Робіть те, що вам подобається, постарайтеся поєднати приємне і корисне. Якщо у вас є можливість виїхати на природу - сміливо їдьте. Погуляйте в місцях з підвищеною рослинністю, наситьте організм киснем.
7
Удайтеся до медикаментів і природним збудників. Якщо вам потрібне негайне позбавлення від сонливості, проконсультуйтеся у фармацевта в найближчій аптеці. В іншому випадку, випийте кави або енергетичний напій. Дотримуйтесь дозування, не змішуйте препарати та/чи інші збудники.