Як навчитися робити татуювання. Як робити тату поради і нюанси.

Мистецтво нанесення татуювання своєю історією сягає в давні часи, коли татуювання вважалася племінним знаком і несла ритуальне значення. Сьогодні татуювання стали популярним способом прикрасити своє тіло, і все більше людей приходять до татуювальник, щоб зробити свій вигляд неординарніше. Навчитися робити татуювання може кожна людина, що вміє працювати руками і має певні художні таланти.
Інструкція
1
В нанесенні татуювання, яка згодом буде виглядати якісно і яскраво, є ряд нюансів, які повинні враховуватися майстром-татуювальником. В першу чергу, якість майбутнього малюнка залежить від якісного і вдалого контура. Проходьте контур спочатку один раз, використовуючи відразу три-п'ять голок, а потім другий раз. Регулюйте натискання голок в залежності від того, наскільки товстим повинен бути контур.
2
Пам'ятайте про те, що саме ви малюєте - від жанру малюнка залежить тип контура. В реалістичних зображеннях контур повинен бути малопомітним, штріхообразним і нерівномірним. Рівний і жорсткий контур вимагається в орнаментальних татуюваннях, які імітували різноманітні візерунки та племінні малюнки.
3
Для реалістичних татуювань найкраще регулювати товщину контура в процесі, для того щоб зображення виглядало динамічніше і яскравіше. Також за допомогою грамотного контуру ви можете підкреслити тіні малюнка.
4
Тіні також дуже важливі для підсумкового сприйняття татуювання. Зображайте тіні, роблячи обертальні рухи голками в потрібних місцях малюнка. Чим більш затемнену частину зображення ви фарбуєте, тим більше темну і насичену тінь потрібно наносити на це місце; на світліші області малюнка можна наносити розмиту і напівпрозору тінь.
5
Залежно від типу малюнка ви можете робити тіні кольоровими, а також імітувати мазки цієї кисті.
6
Ретельно продумуйте і дотримуйте колірну гамму татуювання. Кольори можуть бути довільними, замовленими самим клієнтом, а можуть визначатися значенням татуювання, її ритуальним або геральдичним глуздом. Найкраще брати в якості основи яскраві, чисті і контрастні кольори, час від часу перемішуючи їх півтонами в разі об'ємних зображень.
7
Все півтони повинні бути витримані в одній гамі, щоб малюнок виглядав гармонійно і не відрізнявся надмірним буйством фарб.
Зверніть увагу
Здійснюйте навчання тільки в спеціалізованих сертифікованих салонах, не намагайтеся навчитися нанесенню татуювання самостійно. Строго дотримуйтесь правил нанесення тату, будь-яке необережне рух може з'явитися причиною занесення інфекції.