Як тримати спиці.

В'язання спицями - це старовинне жіноче захоплення, яке до сих пір користується величезною популярністю у рукодільниць. За допомогою спиць і пряжі ви можете пов'язати найрізноманітніші предмети одягу, аксесуарів, і навіть інтер'єрних прикрас. Однак перш ніж почати в'язати, кожна в'язальниця повинна дізнатися, як правильно тримати спиці для того щоб в'язання було зручним і не доставляло майстрині дискомфорт. Існує декілька способів утримувати в руках спиці - ви можете вибрати для себе найбільш зручний, що дозволяє контролювати натяг нитки і створювати рівне і акуратне полотно.
Інструкція
1
Прийміть зручне положення і зігніть руки в ліктях, не напружуючи їх. Покладіть клубок ниток зліва від себе і нижче самого в'язання. Робочу нитку затисніть у лівій руці, так, щоб вона обвивала вказівний палець.
2
При французькому способі утримування в'язальних спиць, тримайте праву руку паралельно робочої спиці в нерухомому положенні. Чи не рухайте саму руку - рухайте тільки пальці руки, щоб заощадити енергію і зробити в'язання більш швидким. В такому методі клубок пряжі повинен знаходитися праворуч від вас.
3
Оповте робочу нитку навколо мізинця правої руки, після чого простягніть її над пальцями правої руки, дотягнувши нитка до кінчика вказівного пальця. Вказівним пальцем надягайте нитка на кінчик правої спиці , яку утримують безіменний і середній пальці.
4
Поступово продвигайте спицю в роботі вперед мізинцем і великим пальцем правої руки. Ліва рука при цьому практично не рухається - пальцями лівої руки знімайте зі спиці провязани петлі.
5
Ще один, звичний багатьом, спосіб тримати в'язальні спиці , полягає в тому, що праву спицю ви утримуєте пальцями, аналогічно тому, як ви тримаєте ручку або олівець. В'язання в такому методі проходить між великим і вказівним пальцями.
6
Ліву спицю при цьому утримуйте за верхній кінчик, а робочу нитку тримайте в правій або в лівій руці. Залежно від того, якою рукою ви тримаєте робочу нитку, можна розділити способи в'язання на англійський і європейський.
7
Якщо ви в'яжете в англійському стилі, накидайте на спицю робочу нитку, а великим і вказівним пальцями контролюйте кінчик спиці . В європейському способі в'язання зачепите робочу нитку через петлю, а великим і середнім пальцем регулюйте кінчик спиці .