Як зліпити лисицю. Як зробити лисицю з пластиліну.

Різні тварини фігурують в більшості дитячих казок та історій, і одним з улюблених дитячих казкових персонажів можна назвати лисицю . Красива руда лисиця не тільки радує своїм зовнішнім виглядом, але і розвиває творчі здібності - кожна дитина легко зможе зліпити казкову лисицю з яскравого кольорового пластиліну. Навчіть свою дитину ліпити пластилінові фігурки, і ви побачите, скільки задоволення він отримає від творчості.
Вам знадобиться
  • - кольоровий пластилін,
  • - стеки для обробки пластиліну,
  • - сірники.
Інструкція
1
Підготуйте кольоровий пластилін - вам будуть потрібні білий, чорний і жовтогарячий кольори, а також спеціальні стеки для обробки пластиліну і сірники. Почніть з ліплення окремих частин тулуба лисиці - розріжте шматочок оранжевого пластиліну середнього розміру на три відрізка.
2
З однієї частини скачайте невеликий кульку, який стане головою лисиці, а з другої частини скачайте ковбаску - тулуб лисиці. Що залишився помаранчевий пластилін розділіть на чотири частини. Кожну частину також розкачайте в ковбаски, щоб отримати чотири лапки.
3
Тепер візьміть кульку - заготовку для майбутньої голови, і за допомогою пальців акуратно виліпити на ньому загострену мордочку, витягаючи одну сторону кульки на себе.
4
Загострити кінчик, а потім відірвіть маленький шматочок чорного пластиліну і скачайте з нього кульку для носа. Приклейте ніс на кінчик загостреної помаранчевої мордочки. З таких же чорних кульок скачайте оченята і прикріпіть їх вище носа лисиці. Потім зліпіть шию і закріпіть за її допомогою голову на тулуб.
5
Для міцності ви можете з'єднувати кінцівки лисиці один з одним уламками сірників. На бічні сторони тулуба приклейте лапки і надайте їм потрібну форму, злегка згинаючи лапки в суглобах і формуючи подушечки.
6
З окремого шматочка помаранчевого пластиліну скачайте товсту ковбаску, а потім надайте їй форму пишного хвоста - один кінець ковбаски зробіть більш тонким, а другий - більш широким. Закріпіть хвіст тонким кінцем на тулуб лисиці. На кінець хвоста і на грудку лисиці приклейте невелику кількість білого пластиліну.