Як прибрати тріщину на лобовому склі. Як убрат в гітарі трещян.

Тріщина на лобовому склі - явище не таке вже й рідкісне. Досить "зловити" дрібні камені з гравійного покриття від йде попереду машини, і все - поява невеликих відколів і тріщин вам забезпечено. Однак відремонтувати пошкоджене скло не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • полімери;
  • аброзівная губка;
  • ультрафіолетова лампа;
  • клей
Інструкція
1
Якщо тріщина невелика, можна видалити її за допомогою клею. Для цього потрібно залити матеріал в ушкодження, поки краю не зрівняли. Потім місце пошкодження просушіть під спеціальною ультрафіолетовою лампою. А після ретельно полірують місце появи тріщини. В результаті вона зникає практично безслідно. Виявити сліди ремонту може тільки той, хто знає, що з автомобілем проводились будь-які маніпуляції.
2
В автомайстерень ремонтують неглибокі сколи та тріщини за допомогою спеціальних фотополімерів. Ними обробляють отриману порожнину, потім просушують певними приладами, призначеними для роботи з такими матеріалами, і тріщина перестає бути помітною. Запорукою успіху для повного видалення тріщин є чистота поверхні. Якщо в подряпину і будь-яке інше ушкодження наб'ється бруд і пил, то навіть після самої ювелірної обробки місце ремонту все одно буде видно.
3
Щоб зупинити поширення тріщини і не допустити її розростання в різні боки, потрібно ретельно визначити її межі, а потім по краях призвести свердління. Потім вже закачується ремонтний матеріал, після кристалізації якого роблять полірування скла.
4
Прибирати радять відколи глибиною до 2-3 см і тріщини довжиною не більше 30 см. Всі інші пошкодження, як стверджують фахівці, безповоротно псують лобове скло. А від таких великих подряпин, навіть після повної їх закладення, з більшою ймовірністю розійдуться нові промені. Тому у випадку, якщо ваше скло досить сильно пошкоджено, його краще замінити цілком. До того ж, ремонт великих тріщин дуже сильно погіршує фізичні якості лобового скла - це і погіршення видимості, і зниження відбивної здатності поверхні. А вже такі наслідки, в свою чергу, ведуть до того, що ви не зможете керувати машиною безпечно і ризикуєте накликати на себе великі неприємності.
Буває так. Їдеш-їдеш, раптом на лобовому склі з'являється тріщина і починає розповзатися. І будь ти власником БМВ чи «дев'ятки», настрій, звичайно, зіпсовано. Та й зовнішній вигляд улюбленого авто теж.
Вам знадобиться
  • Для ремонту тріщини вам знадобляться набір борів і бормашинка, проколка, інжектор, розширювачі, ультрафіолетова лампа, серветки, поліроль, спеціальний полімер і багато-багато терпіння.
Інструкція
1
Важко сказати, через що частіше виникають тріщини. Це може бути удар камінця з-під коліс попереду машини. А, може бути, просто мошка, удар об лобове скло. Іноді, тріщини з'являються від різкого перепаду температур.
2
Обмовимося відразу. Прибрати тріщину скла можна лише в тому випадку, якщо лобове скло зроблене з багатошарового триплексу. Триплекс - це тришарове скло, що складається з полірованого скла і полімерної плівки.
3
Насамперед, заклейте свіжу тріщину скотчем, підклавши під неї папір. Від цього буде залежати результат вашої роботи. Тріщина не повинна забруднитися.
4
Доїхавши до гаража, очистіть лобове скло від забруднень, протріть його досуха.Далее ви повинні висвердлити поруч з тріщин не наскрізні отвори і обережно довести тріщину до них.
5
Потім акуратно залийте тріщину спеціальним полімером, прогрійте скло феном з внутрішньої сторони скла. Полімер видавлює з тріщини повітря, заміщає його і стає зі склом ніби єдиним целим.Просушіте полімеризованною тріщину ультрафіолетовою лампою. Це займе близько півгодини.
6
Гарненько відполіруйте скло поліролью.Етот метод хороший тим, що забиті таким чином тріщини стають ніби частиною полімерного покриття скла і не руйнуються при подальшому використанні автомобіля.
Корисна порада
Рекомендації з підбору автокосметики та полімеру для заливки тріщини ви завжди зможете отримати у продавців-консультантів в автомагазинах. Слідкуйте за терміном придатності пропонованих засобів.