Як накачатися без штанги.

Якщо ви мрієте поліпшити свою фігуру, зробити її спортивної та накачаною, але при цьому не маєте можливості відвідувати тренажерний зал і займатися зі штангою - не впадайте у відчай. Якщо у вас є партнер відповідної силової категорії, ви легко зможете займатися в домашніх умовах, працюючи в парі і тренуючи різні групи м'язів аналогічно тому, як би ви тренували їх на спеціальних тренажерах.
Інструкція
1
Працюючи з партнером, дозуйте навантаження, освоюючи різні вправи поступово, з невеликим зусиллям. Не згинайте ноги в колінах і не згинайте руки в ліктях. Поступово посилюючи напругу з боку партнера, ускладнюйте вправу. Найбільш ефективними вправи стають тоді, коли ви працюєте на межі своїх можливостей, але, що не перебільшуючи їх.
2
Для накачування м'язів рук використовуйте різні види віджимання - знизу і зверху. Встаньте прямо і підніміть руки паралельно підлозі. Партнер, що знаходиться позаду вас, повинен натискати на центр ваших передпліч, створюючи опір і віджимаючи руки вниз. Точно так же віджимайте руки вгору - повторюйте вправи по 12 разів за два підходу.
3
Потім починайте віджимати руки вгору і в сторони, помістивши руки перед собою схрещених і паралельно підлозі. Партнер повинен тиснути на руки в районі ліктя долонями, направляючи зусилля вниз, а ви, в свою чергу, повинні піднімати руки вгору. Робіть вправу в два заходи по шість разів. Потім поміняйте вправа - віджимайте руки вниз і в сторони.
4
При віджиманні рук в сторони і назад ви зможете накачати задні пучки дельт, а також грудні м'язи.
5
Встаньте прямо, розмістіть руки перед собою паралельно підлозі. Партнер повинен встати ззаду і утримувати вас долонями назовні за центральні точки передпліч, одночасно розводячи руки в сторони. Надавайте партнеру опір, повторюйте вправу десять разів.
6
Подібним способом накачати можна не тільки руки, а й ноги - наприклад, для того щоб накачати м'язи стегна, вам потрібно встати боком до стіни і впертися в неї рукою. Партнер повинен упертися долонями в вашу гомілку або утримувати вас за ступню. Відведіть ногу вбік, долаючи опір. Повторюйте вправу десять разів. Також, з опором з боку партнера, піднімайте ногу вперед і опускайте її, а також згинайте ноги в колінах, в той час, як партнер буде тримати вас за гомілки.