Як оживити фотографію.

Уміння працювати в Фотошопі дає вам можливість не тільки ретушувати фотографії і додавати до них красиві колірні ефекти, а й кардинально перетворювати фотознімки, роблячи їх незвичайними і привертають увагу. Наприклад, ви можете з будь-якої двомірної фотографії створити оригінальне зображення, що імітує тривимірний простір. Такий ефект пожвавить ваше фото, додасть йому динамічність і яскравість.
Інструкція
1
Завантажте потрібну фотографію в Фотошоп, а потім на панелі інструментів виберіть опцію Rectangular Marquee Tool. Виділіть прямокутну область фотографії, яку ви хочете обробити, після чого збережіть виділення як канал - для цього відкрийте палітру каналів Channels і клікніть на кнопку «Зберегти виділення як канал».
2
Тепер вам потрібно виділити який-небудь об'єкт всередині фотографії - наприклад, квітку. Використовуйте для виділення Інстурмент Pen Tool. Також вам підійде інструмент Polygonal Lasso Tool.
3
Виділивши об'єкт, скопіюйте його на новий шар (Layer via copy), а потім відкрийте палітру контурів Paths, затисніть клавішу Ctrl і клацніть на значок створеного виділення, щоб отримати ще один шар.
4
Тепер скопіюйте шар оригіналу, приберіть виділення (Deselect) і продублюйте шар (Duplicate Layer). Відкрийте палітру каналів Channels і виберіть виділення, яке ви зберегли як канал трохи вище.
5
Виділіть його і інвертуйте, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Shift + I. Натисніть Delete, щоб видалити інвертовану виділену область на скопійованому шарі.
6
Затисніть клавішу Shift і виділіть обидва шари, після чого виберіть у меню Edit опцію Free Transform і потягніть кутові маркери малюнка, щоб домогтися найкращого результату. Потім створіть потрібний фон - завантажте будь-яке зображення або просто залийте фоновий малюнок одним кольором.
7
Зніміть виділення (Deselect), а потім додайте деякі ефекти в налаштуваннях шарів (Layer Style) - Drop Shadow і Stroke.