Як виростити руколу.

Вирощуванням руколи в даний час займаються не багато. На жаль, така культура відкритого грунту не надто популярна, і зустріти її можна тільки на прилавках магазинної чи на ринку. Вартість цього салатного овоча досить велика.
Інструкція
1
У їжу можна вживати молоді листочки. Якщо листя старі, то в них з'являється зайва гірчинка. Для початку рвуть листя руколи, потім їх заправляють оливковою олією і додають за бажанням помідори або бринзу. Також обов'язково потрібно додати крапельку оцту або соку лимона. Салат з руколи в даний час користується великою популярністю. Особливо цінують салати з руколи гурмани з «вищого світу», а кулінари від руколи просто «без розуму».
2
Про вирощування руколи людям мало що відомо. Саме це виступає основною причиною неохочого культивування даної культури. Деякі люди вважають цю пікантну італійку занадто ніжною, примхливою і вимогливою до догляду. Варто відзначити, думка це помилково. Рукола є досить невибагливою рослиною. Вона примітна ще й тим, що за літо можна отримати не один, а відразу два врожаю і що найцінніше - третій урожай можна зняти навесні вже з підвіконня своєї квартири.
3
Щоб вирощувати рукколу у відкритому грунті, потрібно застосовувати посівної метод. Насіння необхідно висівати на глибину близько 1 сантиметра. Насіння буде проростати вже на третій день. Також потрібно відзначити швидке зростання рослини. При виборі землі особливих проблем виникнути не повинно. Для руколи підходить практично будь-яка земля. Вона повинна бути досить поживною і добре зволоженою. Підросли молоді листочки з легкої перчинкою і горіхово-гірчичним ароматом, відрізняються особливим смаком. Найчастіше люди садять сорти «Рококо» і «Пасьянс».
4
Після того, як зібраний перший урожай листя, рослина потрібно вирити. Також ви можете залишити його на отримання насіння. В цьому випадку після цвітіння до серпня утворюються стручки, в яких і будуть перебувати насіння- маківки. Після процесу дозрівання, насіння потрібно зібрати і знову посіяти для отримання другого врожаю. Сходи, як і при посіві першого врожаю, з'являються на третій день.