Як підвищити тональність.

Робота з музикою і музичними треками - цікаве і непросте заняття, і сьогодні робота фахівців, що мають навички роботи в звукових редакторах, цінується досить високо. Редагувати різні музичні композиції можна по-різному, добиваючись різних результатів, і в деяких випадках редагувати трек необхідно для того щоб змінити його тональність - наприклад, для використання треку в караоке. Є способи, що дозволяють знизити або підвищити тональність пісні з мінімальними втратами в якості.
Інструкція
1
Для підвищення тональності скористайтеся плагінами Waves Transform Bundle для музикантів. Для того щоб плагін для зміни тональності працював коректно, встановіть програму Wavelab. Дотримуйтесь командам програми установки, а потім перезавантажте комп'ютер і якщо потрібно, русифікується програму.
2
Після установки додатково поставте на комп'ютер пакет Waves Transform Bundle з плагіном Sound Shifter, який вам і потрібен для роботи з тональність ю треку. Після установки пакета плагінів знову перезавантажитеся.
3
Відкрийте WaveLab і завантажте звуковий файл, який ви хочете перетворити. Запустіть плагін Sound Shifter і увімкніть її, а потім починайте працювати над зміною тональності. Якщо ви хочете підвищити тональність композиції на один цілий тон, введіть значення плагіна «2», а якщо потрібно понизити тональність - введіть «-2».
4
Для підвищення тональності на два тони введіть значення «4». Одна одиниця плагіна дорівнює одному півтону. Також в плагін присутні соті частки тони, або центи - ви можете використовувати їх, якщо хочете найбільш точну і акуратну настройку треку в потрібній тональності.
5
Коли тональність буде змінена, застосуйте зміни і прослухайте трек, натиснувши кнопку Play. Порівняйте отриманий звуковий файл з вихідним, натиснувши кнопку Bypass. Крім того, ви можете вибрати підходящий режим для тих чи інших типів звукових файлів в розділі Mode - вам пропонуються режими Sync, Smooth, Transient і Punchy.
6
Застосовуйте їх до файлу і дивіться, який режим підходить до вашого треку найкращим чином, не знижуючи його якість. Підтвердіть обробку треку, натиснувши ОК, а потім збережіть файл у форматі MP3.