Як перейти на англійську мову.

Навіть якщо ви вивчаєте англійську мову протягом довгого часу, іноді буває непросто в розмові з іноземцем або на уроці, екзамені, перейти на нього легко і невимушено. Звичка говорити, а головне, думати і подумки складати фрази російською диктує свої умови. Однак ситуацію можна змінити, достатньо лише добре підготуватися, використовуючи рекомендації лінгвістів.
Інструкція
1
По можливості дивіться фільми мовою оригіналу, в ідеалі - з англійськими субтитрами. Таким чином, ви будете поступово звикати до звучання іноземної мови навколо, а також запам'ятовувати правильну будову багатьох ходових пропозицій.
2
Тренуйтеся в будь-який вільний час: в транспорті по дорозі на роботу, вдома під час прибирання квартири, перед сном. Коли думаєте про щось, автоматично тут же подумки переводите свої думки на англійську. Коли вработаете звичку, почнете навіть сни бачити іноземною мовою.
3
Читайте англійські книги і одномовні (без перекладу, з поясненням слів англійською) словники. Намагайтеся не шукати щохвилини значення незнайомих слів у словнику. Звикайте до швидкого читання, незабаром воно стане природним.
Зверніть увагу
- Якщо для вас характерно посеред англійської фрази переходити на російську через незнання якогось слова, постарайтеся викорінити цю звичку. Краще продовжуйте по англійськи пояснювати співрозмовнику, що за слово ви маєте на увазі
Корисна порада
- Перейти на англійську мову допоможуть бесіди з носіями цієї мови. Якщо у вашому місті таких немає, познайомтеся через інтернет і спілкуйтеся в Скайпі