Як поміняти погляд.

Ставлення до вас оточують людей відображає багато обставин, часом не залежні від вас. Часто - це громадський спам, що вимагає негайного видалення з програми долі. Говорячи простіше, ви обросли плітками, але не можете з цим боротися.
Інструкція
1
Знову перерахуйте свої недоліки. Зараз всі вони повинні бути у вас на особливому обліку, якщо хочете поміняти встановлений погляд оточуючих на ваші достоїнства.
2
Простіть себе за деякі риси свого характеру, виправдовуючи: «Адже я не винна, що така і така ось!» Це буде перший крок до визнання поганих рис свого характеру.
3
Розкажіть про себе сусідам. Піднесіть їм позитивні факти вашого життя. Завжди банальною причиною (до речі, абсолютно несподіваною для людини), що породжує противні плітки, є неповна інформація, доступна громадськості. Він також може нести однотипні факти, або бути односторонньою. Додайте потрібним людям, вигідні вам факти.
4
Уникайте в бесіді з друзями перекручених фактів, що стосуються ваших проблем. Будь-яке викривлення дійсності повертається брудними помиями на вашу голову.
5
Слідкуйте, щоб ваша модель поведінки збігалася з бажаним ставленням до вас. Може, ви дійсно поважаєте людини, але випадково дозволили собі різку репліку? Як він здогадається, що за нею криється повагу? Озвучте фразу: я вас поважаю. Зберігайте дистанцію від показної доброзичливості, лицемірною похвальби, химерною ввічливості.
6
Уважно спостерігайте і аналізуйте звернену до вас мова, матчі-відповіді фрази на ваші слова. Якщо людина слухає вас, перебиваючи, неуважно і нетерпляче, без задоволення, то це сигналить про його негативному ставленні до вас, в кращому випадку, байдужому.
7
Навчіться правильно сприймати і розуміти себе. Ефективним вправою в цьому напрямку може бути перегляд відеозапису з особистою участю в кадрах або прослуховування аудіозапису зі своїм голосом. Висновки робити просто: те, що подобатися або не подобатися вам, аналогічно діє і на сторонніх.
8
Експериментуйте перед дзеркалом, а потім перед людьми: намагайтеся викликати у них посмішку, наприклад, або розчулення. Добре, якщо є друг, якого безпосередньо можна запитати: «А тобі подобатися, коли я роблю ось так?».
9
Напрацьовані вами нові моделі своєї поведінки слід ретельно контролювати протягом півроку.