Як створити ілюстрацію.

У сучасному медіа-просторі форма не менш важлива, ніж зміст, і найчастіше визначає його. Саме тому графічне оформлення сайтів, статей, реклами та багатьох інших ресурсів дуже важливо для підсумкового сприйняття проекту глядачами і відвідувачами. Якщо ви хочете зробити контент на своєму ресурсі дійсно якісним і красивим, ви можете навчитися створювати незвичайні і яскраві ілюстрації в програмі Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету будь-який декоративний шрифт, який вам подобається, і встановіть його на комп'ютер. Для створення красивої текстової ілюстрації вам буде потрібно фон - наприклад, деревна текстура. Для створення такої текстури створіть в Фотошопі нове зображення і залийте його темно-коричневим кольором.
2
В якості кольору заднього плану встановіть світло-коричневий колір. Після заливки відкрийте меню Filter> Render і виберіть опцію Fibers зі значенням Variance 12.0, Strenght 34.0. Натискайте на кнопку рандомизации, поки результат вас не влаштує.
3
Щоб зробити текстуру глибше, відкрийте меню Layer і створіть новий коригувальний шар Gradient Map з переходом від чорного до темно-коричневого. У режимі накладення шарів Overlay і з настройками прозорості в 50% залийте текстуру градієнтом.
4
Тепер створіть нове зображення у форматі CMYK і вставте в нього створену деревну текстуру. Обраним раніше шрифтом напишіть будь-який текст - наприклад, назва вашого сайту. Для тексту використовуйте будь-які кольори, тому що згодом ви заміните їх текстурою.
5
Відкрийте настройки стилю текстового шару і встановіть для тексту такі ефекти: Drop Shadow, Outer Glow, Bevel and emboss, Stroke з підходящими вам за кольором параметрами.
6
Створіть новий шар і клікніть між новим шаром і текстовим шаром лівою клавішею миші з затиснутою клавішею Alt, щоб створити Clipping Mask. Залийте новий шар деревної текстурою, після чого виділіть текстовий шар і виберіть опцію Modify> Contract, після чого залийте виділення білим кольором і встановіть розмиття по Гауса (Filter> Gaussian Blur).
7
Прозорість шару зменшите до 40%. Нижній край білої напівпрозорої заливки зітріть м'яким гумкою. Доповніть ілюстрацію якими декоративними графічними елементами, гармонійно вписавши їх у загальну картину і налаштувавши за допомогою ефектів стилю шарів.
8
Прикрасьте ілюстрацію готовим орнаментом, який можна забарвити в будь-який колір і розмістити напівпрозорим на задньому плані вашої текстурной написи.