Як пережити переліт.

Авіа перельоти є найзручнішим і найшвидшим способом пересування. Однак незважаючи на високий рівень комфорту, який пропонують сучасні літаки, багато хто з нас відчувають страх перед польотом. Через перепади тиску і тряски в зоні турбулентності у багатьох починаються проблеми зі здоров'ям - нудота, слабкість, головний біль та інше. Багато неприємності викликаються і психологічним чинником. Так як же пережити політ без неприємних наслідків?
Інструкція
1
Люди народжені для того, щоб ходити по землі, тому страх перед польотами цілком природний. Напередодні польоту постарайтеся не накручувати себе, відверніться від усіляких негативних думок. Під час видачі посадкових талонів попросіть собі місце, в якому вам буде комфортно сидіти. Наприклад, багато людей вважають за краще місця біля голови літака, оскільки там тряска менше, ніж в хвостовій частині. Інші пасажири воліють місця у аварійних виходів - можна витягнути ноги, та й перебувати там теоретично безпечніше.
2
Перед польотом не варто вживати важку їжу і запивати її сильногазований напоями, інакше під час перепадів тиску у вас може виникнути нудота і дискомфорт. У самому ж польоті навпаки варто пити побільше. Стюардеси будуть розносити пасажирам воду і соки. Що ж стосується чаю та кави, то вони, на думку медиків, навпаки можуть негативно подіяти на вашу і без того схвильовану нервову систему.
3
Сидячи в кріслі, направте на себе вентилятор, який розташовується на вірніше панелі. Прохолодне повітря допоможе вам позбавитися від нудоти. Якщо ви у звичайному житті носите контактні лінзи, на час польоту їх краще зняти. Через сухого повітря в кабіні очі можуть запалитися і почервоніти.
4
Якщо вам чекає довгий переліт, не забувайте час від часу робити розминку. Вставайте з крісла, ворушите руками, розминайте шию. Для польоту виберіть максимально зручне взуття або зовсім разуйтесь, щоб ноги не потіли і не терпли. Спеціальні подушки для перельоту дозволять вам комфортно заснути навіть у сидячому положень. Така подушка відмінно підтримує шию і голову. Позбутися від неприємних відчуттів під час зльоту і посадки (коли закладає вуха) допоможуть смоктальні цукерки. Деякі авіакомпанії роздають їх пасажирам перед польотом, але краще захопити льодяники з дому.