Як ввести новий пароль.

Якщо певний ресурс в інтернеті передбачає реєстрацію відвідувачів, він також повинен передбачати можливість зміни пароля для зареєстрованих користувачів. Незважаючи на велику кількість різнобічних типів сайтів, процес зміни пароля на кожному з них здійснюється ідентично. Користувачеві потрібно тільки знати свій старий пароль .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Авторизація на проекті. Відкрийте сайт, на якому ви бажаєте змінити пароль доступу до аккаунту. Авторизуйтесь на ньому, ввівши в відповідну форму свій пароль та ім'я користувача. Як тільки ви опинитеся на ресурсі під своїм логіном, ви можете приступити до процедури зміни пароля.
2
Якщо проект передбачає такий сервіс, як особистий кабінет користувача (форуми, соціальні мережі і т.д.), ви можете задати новий пароль в даному розділі. Якщо ж особистий кабінет користувача не передбачається сервісом (поштові сервіси і інші типи ресурсів), зміна пароля здійснюється в розділі налаштувань.
3
Зміна пароля через особистий кабінет. Увійшовши в особистий кабінет на ресурсі (профіль користувача), вам потрібно знайти в ньому посилання «Змінити пароль ». Перейшовши за цим посиланням, ви зможете призначити новий код доступу.
4
Зміна пароля через налаштування акаунта. Щоб змінити пароль даними способом, вам потрібно перейти за посиланням «Настройки». У вікні, знайдіть лінк «Безпека», або ж «Доступ до аккаунту» і клацніть по ньому. Тут ви зможете ввести новий пароль для свого облікового запису.
5
Змінюючи код доступу до аккаунту, намагайтеся уникати простих комбінацій в паролі. Робіть код більш складним. Для цього використовуйте в ньому цифри, а також букви різного регістра. Спочатку ви повинні придумати пароль і записати його на папір. Тільки після цього перепишіть комбінацію у відповідні поля на сервісі. Для підтвердження зміни пароля вам також потрібно буде вказати старий код доступу. Після того, як новий код буде визначений, збережіть параметри, натиснувши відповідну кнопку на сторінці.