Як налаштувати ближнє світло. ближнє світло фар відстань.

Від освітлення проїжджої частини часто залежить ваша поведінка в тих чи інших дорожніх ситуаціях. Неправильно відрегульований ближній світло фар може призвести до уповільнення реакції на будь-які події або навіть до аварійних ситуацій на дорозі. Як же в домашніх умовах відрегулювати ближні фари?
Вам знадобиться
  • - Автомобіль;
  • - спеціальний екран, розмічений під регулювання;
  • - вертикальна стіна;
  • - рулетка для вимірювання відстаней (десятиметрова).
Інструкція
1
Повісьте екран на вертикальну стіну. Якщо у вас немає спеціального екрану, можна расчертить саму стіну самостійно. Але слід зазначити, що спеціальні екрани для регулювання фар індивідуальні для кожної марки і моделі автомобіля і розмітка їх здійснюється виходячи саме з марки вашого авто. Так що, роблячи розмітку на стіні самостійно, спочатку дізнайтеся, як саме її треба проводити відповідно до вашої маркою авто.
2
Встановіть автомобіль на відстані 7.5 метра від стіни і укріпленого на ній екрана. Саме на цій відстані дію ближнього світло а фар найбільш ефективно. Увімкніть ближній світло фар і відрегулюйте їх таким чином, щоб світло потрапляв у зони, розмічені на екрані. Виконайте фокусування світло а ближніх фар. Фокусування виконується шляхом регулювання відповідного механізму на корпусі фари.
3
Для більш точного регулювання ближнього світло а фар зімітуйте спорядженого автомобіля. Для цього снаряда його додатковою масою в 70 кг. Також регулювання рекомендується проводити при повному баку. Перед регулюванням ближнього світло а очистіть фари від зайвої бруду. Якщо фара забруднена зсередини, вам слід її розібрати і очистити. Також зверніть увагу на стан відбивачів. При необхідності зробіть їх заміну або відновлення.
Зверніть увагу
Правильна регулювання світла ближніх фар дозволить вам щадити ваш зір під час керування транспортним засобом, не відволікатися на дрібниці і повністю сконцентруватися на управлінні вашим автомобілем.
Корисна порада
Регулювання фар є дуже важливим елементом підготовки автомобіля до руху. Пам'ятайте, що головне для водія - це повний контроль ситуації на дорозі, обмежений огляд, неуважність внаслідок напруги зору можуть призвести до виникнення аварійних ситуацій.