Як виростити цибулю взимку.

Зелений лук є одним з найдоступніших постачальників вітамінів і корисних речовин нашому організму в зимовий і весняний час року, саме в цю пору року ми починаємо відчувати брак вітамінів. При цьому вміст вітамінів в пір'ї зеленого лук а значно більше, ніж в лук Овіц. Тому можна виростити зелений лук на балконі або підвіконні, який буде радувати вас своїм урожаєм всю зиму.
Вам знадобиться
  • - Ящик,
  • - родючий грунт,
  • - цибулини діаметром менше 4 сантиметрів,
  • - марганцівка,
  • - вода .
Інструкція
1
Головний фактор, що впливає на ріст і врожайність зеленого лук а - достатня освітленість. Тому потрібно вибрати таке місце, де природна освітленість досягає 60-80%. Для цього підійде досить добре утеплена лоджія або підвіконня. Не варто ставити лук поряд з батареєю, це призведе до його пожовтіння і в'янення. Якщо освітлення недостатньо, можна підсвічувати лук за допомогою люмінесцентних ламп і стежити за чистотою скла.
2
Для посадки лук а потрібно приготувати глибоку тару, це можуть бути ящики. Встановіть ящики на підвіконні і наповніть землею з городу, бажано родючої і містить перегній. Можна розбавити грунт з невеликою кількістю піску. Так як лук Овіц розвиваються не лише за рахунок лук Овіц, але і за рахунок поживних елементів грунту.
3
Для посадки необхідно взяти невеликі лук овічкі, приблизно 4 сантиметри в діаметрі, але не більше. У приготованих лук Овіц для посадки зріжте шийку по плічка і замочіть лук Овіц на добу в слабкому розчині марганцівки. Після цього лук Овіц можна садити в грунт щільно один до одного, рясно полийте теплою водою. Потім варто поливати в міру потреби, не переливайте лук , це може призвести до появи мошок, які погублять рослини.
4
При температурі в кімнаті 22-24 градуси, поливайте лук водою, нагрітою до 30-35 градусів. Від цього залежить якість і колір відростають пера. Якщо температура повітря і води буде менше, лук зростатиме повільніше.
5
Не варто вдаватися до добрив, так як в грунті є все необхідне для зростання зеленого пера. Використання добрив може призвести до появи нітратів в зеленому лук е і до зайвих грошових витрат.
6
Перо можна зрізати після того, як воно досягне розміру більше 20 сантиметрів. Починати зрізати лук потрібно з бічних пір'я, тому що до моменту, коли центральні пір'я досягнутий найбільш максимальних розмірів, бічні вже підсохнуть. Тому щоб не втратити урожай, його потрібно вчасно з'їсти.