Як помістити іконку.

іконки називаються зображення, що відображають зміст ярлика, програми або файлу. Вони використовуються для швидкого знаходження відмінностей між елементами робочого столу або будь директорії. Приміром, на робочому столі вашого комп'ютера можна знайти 2 файли з однаковою назвою, але різним дозволом. Зовні вони будуть відрізнятися іконкою.
Вам знадобиться
  • Стандартні засоби управління елементами папок.
Інструкція
1
Якщо ви побіжно погляньте на свій робочий стіл (комп'ютера), можете побачити багато папок і ярликів - це елементи робочого столу. Кожен такий елемент можна змінити, тобто замінити іконку . Для розміщення іконок на робочому столі достатньо володіти елементарними знаннями про операційні системи лінійки Windows. Знайдіть будь-який файл у папці, який ви хочете запустити з робочого столу, натисніть правою кнопкою миші на ньому, виберіть пункт «Відправити», потім виберіть «Робочий стіл (створити ярлик)». Таким чином, на робочому столі з'явиться ярлик, графічної основою якого буде іконка.
2
Щоб змінити будь-які налаштування відображення недавно створеного ярлика необхідно натиснути правою кнопкою миші на об'єкті і вибрати пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Ярлик» та натисніть кнопку «Змінити значок».
3
У вікні «Зміна значка» виберіть будь-який значок, пропонований системою, або спробуйте встановити свою картинку в якості іконки. Для цього натисніть кнопку «Обзор», вкажіть шлях до картинки і натисніть кнопку «Відкрити». Операційна система Windows розпізнає в якості значків файли з розширенням ico. Такі файли можна зробити за допомогою спеціальних програм, а можна спробувати зробити особисто. Для створення власної іконки необхідно знайти відповідну картинку, враховуючи, що вона буде невеликого розміру. Файли значків можуть бути шириною (висотою) в 16, 32 і 48 пікселів.
4
Відкрийте програму Paint, яка входить в стандартний комплект програм операційних систем лінійки Windows. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати», у вікні, введіть mspaint і натисніть кнопку «ОК». У головному вікні програми натисніть клавіші Ctrl + O і виберіть відповідний для майбутньої іконки файл.
5
Тепер натисніть клавіші Ctrl + W, перед вами з'явиться вікно «Розтягування і нахил». Тут необхідно вказати значення у відсотках, на яке ви збираєтеся зменшити картинку. Залежно від розміру вашого зображення відсотки можуть, як збільшуватися, так і зменшуватися. Для першого разу можна поставити обидва значення на 50%. Натисніть клавіші Ctrl + E і перевірте розмір вашого зображення. Спочатку ви можете спробувати отримати найбільший розмір для іконки - 48 пікселів. Якщо ваше значення набагато більше, спробуйте ще раз зменшити картинку, натиснувши Ctrl + W.
6
Після досягнення бажаного результату залишається тільки зберегти файл. Натисніть клавіші Ctrl + S і натисніть кнопку «Зберегти». Для перетворення файлу зі стандартним розширенням bmp у файл ico (значок або іконка) необхідно перейменувати його, скориставшись файловим менеджером Total Commander або включивши відображення розширень у вашій системі. Потрібний вам файл був отриманий, скористайтеся способом, описаним в другому кроці, щоб змінити іконку .
Персональний комп'ютер не випадково так названий, з його допомогою кожному об'єкту в операційній системі можна призначити свої атрибути, властивості і навіть оформлення. В якості оформлення є можливість використання картинок невеликого розміру або іконок.
Вам знадобиться
  • Набір файлів іконок.
Інструкція
1
Відразу ж варто пояснити, що для зміни значка самого файлу недостатньо мати набір іконок. Зміна зображення здійснюється заміною програми за замовчуванням для даного типу файлу. Як це можна зробити? Натисніть правою кнопкою миші на файлі і виберіть пункт «Властивості».
2
На вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Змінити». У вікні, виберіть нову програму за замовчуванням і натисніть кнопку «ОК». Якщо шуканої програми в списку немає, натисніть кнопку «Обзор», вкажіть шлях до виконуваного файлу і натисніть «Відкрити».
3
Наведений вище спосіб має багато незручностей, тому рекомендується зробити ярлик потрібного файлу і змінити значок на потрібний. Перед цим вам необхідно знайти в інтернеті і завантажити на свій комп'ютер який-небудь набір іконок, який задовольняє вашим вимогам за зовнішнім виглядом.
4
Створіть ярлик для файлу. Для цього натисніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть з контекстного меню пункт «Створити ярлик». Потім таким же чином викличте контекстне меню ярлика і на вкладці «Ярлик» натисніть кнопку «Змінити значок».
5
У вікні, натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до файлу іконки, потім натисніть кнопку «Відкрити» та двічі «ОК» або клавішу Enter.
6
Таким же чином можна скористатися іконками, які містяться практично в будь-якому exe- або dll-файлі. Грубо кажучи, файли іконок можуть міститися в одному файлі; деякі набори виконані саме за цим принципом.
7
Для відновлення стандартних значків необхідно відкрити файл shell32.dll, який знаходиться за адресою C: \ WINDOWS \ system32. У апплете «Зміна значка» натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до файлу. Після його відкриття виберіть іконку і двічі натисніть кнопку «ОК» (для перегляду всіх іконок використовуйте повзунок у нижній частині вікна).