Як відкрити капот Renault.

Практично вся лінійка сучасних автомобілів французької компанії Renault, починаючи з моделі Logan, має однаковий спосіб відкривання капота . Покроковий принцип роботи з капотом автомобіля викладено в керівництві з експлуатації автомобілів Renault.
Інструкція
1
Отже, ви вирішили відкрити капот свого Logan, Sandero, Clio або Megane. Перше, що потрібно зробити, перебуваючи в салоні автомобіля Renault - знайти пластикову рукоятку, розташовану під кермом, на пару сантиметрів лівіше його краю. Щоб відкрити капот, потягніть за цю рукоятку рухом на себе.
2
Після цього, з боку капота , потрібно відімкнути замок безпеки капота авто. При роботах в безпосередній близькості від двигуна зверніть увагу на те, що він може виявитися гарячим. Також пам'ятайте, що вентилятор системи охолодження може включитися в будь-який момент. Існує ризик отримати травму. Для розблокування замка злегка підніміть капот і звільніть гак, який кріпиться всередині капота (по центру під кромкою). Звільнити гак можна, натиснувши вліво на платівку, яка розташована в центрі під капотом. Вона здасться, коли ви підніме капот.
3
Далі підійміть кришку капота Renault, виведіть металевий упор з фіксатора і, що дуже важливо для забезпечення вашої ж безпеки, обов'язково вставте його в гніздо кришки капота , розташоване зліва. Навіть поле несильного удару по облицюванню радіатора або по капоту якнайшвидше перевірте замок капота в сервісному центрі.
4
Щоб закрити капот машини, встановіть упор назад в фіксатор, візьміться за середину передньої кромки капота і опустіть його, залишивши приблизно 20 см до закритого положення, потім опустіть. Капот закриється під власною вагою. Перш ніж закрити капот, переконайтеся, що ви нічого не забули в моторному відсіку. Переконайтеся в надійному замиканні капота .