Як змінити розмір панелі завдань. Як прибрати значки з панелі задач з правого боку.

Панель задач - це смуга уздовж нижньої сторони екрану, на якій розміщені кнопка «Пуск», панель швидкого запуску і область сповіщень. Крім них на середній частині панелі задач побачити відкриті програми і документи. Набір розміщених на ній елементів можна міняти. Можна змінити і її розміри і положення на екрані.
Інструкція
1
Наведіть курсор миші на внутрішню кордон панелі задач - на ту, яка ближче до центру екрану. Коли значок курсора зміниться і стане двобічної стрілкою, натисніть ліву кнопку і, не відпускаючи її, перетягнете кордон в потрібному напрямку. Таким способом ви можете міняти ширину панелі.
2
Якщо розширити або звузити смугу панелі задач таким способом не виходить, то клацніть правою кнопкою миші її вільний простір. В контекстному меню, яке в результаті з'явиться, є рядок «Закріпити панель задач ». Якщо навпроти цього пункту стоїть позначка, то клацніть його, щоб мітку прибрати. Після цього спробуйте ще раз змінити ширину панелі.
3
Якщо і при відключеній функції закріплення панелі задач її ширина залишається занадто великий, то перевірте, чи не виставлений Чи в настройках панелі швидкого запуску великий розмір значків. Для цього клацніть її правою кнопкою миші і розкрийте в контекстному меню верхній розділ - «Вид». Тут повинна стояти відмітка у пункту "Дрібні значки». Якщо її там немає - клацніть цей рядок меню.
4
Якщо і після всього цього значки на панелі задач шикуються в два ряди (у верхньому - значки панелі швидкого запуску, в нижньому - відкритих вікон ), спробуйте наступний спосіб. Наведіть курсор миші на ближню до кнопки «Пуск» кордон нижнього ряду іконок. Коли значок курсора стане двобічної стрілкою, натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, перетягнете на рівень значків першого ряду. Вам потрібно відтягнути її ближче до області повідомлень у правого краю панелі задач . Коли ви відпустите ліву кнопку, значки повинні вишикуватися в один ряд: зліва - значки панелі швидкого запуску, а праворуч - ярлички відкритих вікон. Після цього можна звичайним способом відрегулювати ширину панелі задач .
5
Є й інші операції, які змінюють розміри панелі задач разом з розмірами всіх інших елементів графічного інтерфейсу Windows. Наприклад, можна поміняти масштаб всіх елементів, змінивши дозволу екрану. А можна змінити тільки масштабування шрифтів і при цьому розміри графічних елементів теж зміняться.
Панель задач в операційній системі Windows виконує безліч самих різних функцій, надаючи користувачеві швидкий доступ до всіх необхідних додатків і запущеним процесам. Зовнішній вигляд панелі задач і її функціональну складову можна налаштувати на свій смак.
Інструкція
1
Для доступу до більшості функцій панелі задач досить клацнути на ній правою кнопкою миші і вибрати потрібну дію зі списку. Таким чином, ви зможете налаштувати відображення однієї або декількох панелей інструментів, закріпити панель задач на екрані або отримати доступ до розширеного меню налаштувань, вибравши пункт меню «Властивості».
2
Відкривши пункт меню «Властивості» ви зможете встановити приховання панелі в автоматичному режимі, розмір значків на панелі задач, її положення на екрані, групування кнопок додатків, а також налаштувати поява спливаючих повідомлень для різних програм.
3
Щоб зробити панель задач прозорою або змінити її колір, потрібно натиснути правою кнопкою миші на робочому столі і вибрати в контекстному меню пункт «Персоналізація», а потім клацнути на кнопці «Колір вікна». Перед вами відкриється меню налаштувань кольору вікон, в якому ви зможете налаштувати прозорість, яскравість, насиченість кольору панелі задач та інших вікон системи.
4
Щоб змінити розмір панелі задач, збільшивши або зменшивши її висоту, клацніть правою кнопкою у вільній області панелі і переконайтеся, що в пункті меню «Закріпити панель задач» знятий прапорець. Тепер вхопившись за край панелі курсором миші, і утримуючи кнопку миші натиснутою, потягніть межу панелі задач. Панель змінить свій розмір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pYnGtXz1Ec8