Як вибрати розмір сорочки. Як правильно підібрати сорочку за розміром.

Якою має бути ідеальна сорочка? Стилісти назвуть більш двадцяти критеріїв оцінки: фасон, забарвлення, форма комірця і багато іншого. Одне з перших місць в цьому переліку займає розмір сорочки, вірніше, його відповідність фізичним даним власника. Не обманюйте себе тим, що під піджаком непомітні вади. Навпаки, саме костюм вимагає ідеально підібраною по розмір у сорочки. Інакше, занадто короткі рукава «сховаються», а тісний комірець, буквально, «перекриє кисень». Щоб не помилитися у виборі, потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій.
Інструкція
1
На що звернути вніманіе.В-перше, маркування сорочки не відповідає звичайному розмір у одягу. Чоловічі сорочки розрізняються по росту, обсягом комірця і довжині рукава. Причому, більшість іноземних виробників привласнюють розмір , виходячи з двох останніх параметрів. По-друге, перед придбанням сорочки обов'язково потрібно зняти мірки. Навіть якщо ви недавно робили вдалі покупки одягу, варто оновити данние.В-третє, ідеальна сорочка не повинна збиратися складками, пузиритися на талії і вибиватися з-під ременя.
2
Визначте розмір коміра. Щоб дізнатися розмір сорочки на комірці, потрібно виміряти обхват шиї. Робиться це в такий спосіб. Вимірювальну стрічку оберніть навколо шиї біля її основи. До вийшла цифри додайте 1-2 см, щоб комірець лежав вільно і не здавлював горло. Наприклад, якщо обхват шиї у вас 39 см, то вибирайте сорочку розмір а 40 або 41. Між верхнім ґудзиком застебнутого комірця і шиєю повинен залишатися вільний відстань, рівну товщині вказівного пальця. Якщо зазор буде більше, затягуючи краватку, ви зіпсуєте комір. Він буде збиратися складками або з'їжджати під піджак.
3
Виміряйте довжину рукава.Самостоятельно це робити незручно, попросіть когось із близьких допомогти вам. Встаньте прямо, розправте плечі. Зігніть руку в лікті і підніміть лікоть до рівня плечей. Розташуйте руку горизонтально, паралельно талії. Вимірювати потрібно неодмінно зігнуту руку, щоб вийшла довжина, що дозволяє вільно рухатися. Вимірювальну стрічку простягніть від хребця біля основи шия по плечу, потім по руці до основи великого пальця. У вас вийде ідеальна, з точки зору етикету, довжина: манжети сорочки повністю прикриють зап'ясті і виступатимуть з рукава піджака на 1,5-2 см.Рукав дає ще один критерій вибору сорочки. Шов, який з'єднує цю деталь з основною частиною сорочки, повинен розташовуватися точно на краю плеча. Якщо шов опустився нижче - сорочка велика, якщо піднімається вгору - мала.
4
Точно по росту. Цей параметр не змінюється у дорослих людей. До того ж невідповідність сорочки по росту легко визначається в ході примірки. Тому досить знати його з точністю до 2-3 см. Правильно підібрана сорочка повинна бути досить довгою. Її потрібно заправити в брюки приблизно на 8-10 см. В цьому випадку ви зможете вільно піднімати руки, сорочка не вискочить назовні.
5
Примірка. Уважно розгляньте упаковку. На обороті часто друкують таблиці визначення розмір а. Маркування розрізняються у вітчизняних та іноземних фірм. Якщо важко у виборі, попросіть продавця допомогти вам.Но купуйте сорочку без примірки. Багато часу ця процедура у вас не забере, але всі недоліки будуть відразу помітні.
Зверніть увагу
Сорочки іноземного виробництва мають маркування в дюймах. Розмір в дюймах буде в 2,5 рази менше розміру в сантиметрах. Наприклад, в сантиметрах розмір по коміру - 40, в дюймах - 16,5.
Сорочка є важливою частиною чоловічого гардероба. Незважаючи на величезний асортимент моделей, вибрати сорочку не так вже й складно, головне - знати кілька основних моментів, на які варто звернути увагу.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно звернути увагу на зазор між шиєю і коміром сорочки. Це дуже важливо, тому що якщо шия у чоловіка худа, зазор повинен бути приблизно 1 сантиметр, якщо шия коротка і повна - 1,5-2 сантиметри.
2
Не менш важливий момент у виборі чоловічої сорочки - форма коміра. На чоловіках з худим обличчям чудово виглядатиме сорочка з заокругленим комірцем. Недоліки довгої шиї здатний приховати комірець-стійка. Володарям повного особи варто віддати перевагу сорочкам з відкладним коміром з довгими кутами.
3
Про високу якість чоловічої сорочки можна судити за кількістю стібків на шві. Чим їх більше, тим краще. В ідеалі на 1 сантиметр шва має бути не менше 8 стібків.
4
У хорошої сорочки комір обов'язково повинен бути оснащений пластинами, це запобіжить втрату його форми після прання.
5
Все шви на чоловічій сорочці повинні бути точними і рівними, щоб тканина між ними не деформувалася після прання.
6
Подвійні шви - основний показник низької якості чоловічої сорочки. Виробники для того, щоб скоротити час на їх виготовлення, найчастіше використовують дві голки, що для споживача не є плюсом.
7
Ґудзики на чоловічій сорочці також грають дуже важливу роль. Вони мають бути тільки перламутрові.
8
Сорочка обов'язково повинна мати ластку, яка зміцнює кут між спинкою і поличкою.
9
Рукава в нижній частині, там, де з'єднуються з манжетою, повинні мати кілька складок. На самих манжетах, як правило, повинні бути гудзики, що не дозволяють рукавам розорюватися.
10
Петлі для гудзиків повинні бути тільки горизонтальними, а обметка виконана тільки вручну.
11
Якісна сорочка не повинна бути занадто короткою і вибиватися з брюк на спині і з боків, так як матеріал для хороших сорочок при виготовленні не економиться.