Як залити підлогу бетоном. арматурна сітка для підлоги гаража.

Бетонний пол заливають в гаражах, сараях або як чорновий пол перед обробкою на перших поверхах житлових приміщень. Він міцний, довговічний, рівний. Для заливки потрібні всі необхідні інструменти, матеріали і проведення ряду підготовчих робіт. Бетон можна ис пол ьзовать куплений в міксерах або самостійно виготовлений.
Вам знадобиться
  • -тес
  • -сітка або арматура
  • -бетономешалка
  • -песок
  • -цемент
  • -щебень
  • -гравий
  • -глина
  • -строительный клейстер для бетону
  • -затірочная дошка
Інструкція
1
Зніміть з поверхні весь родючий шар землі і максимально розрівняйте її.
2
Зробіть гравійно-піщану подушку, яка буде служити ущільненням, щоб пол не потріскалася і не зруйнувався. Відсипання можна провести за допомогою річкового піску або якісної глини. Насипати слід 40 см піску чи глини і зверху гравій, який ретельно трамбується для пол вчення стійкого покриття. Трамбувати можна дерев'яною трамбуванням або Вібромашина. Для більш якісного результату потрібно проводити трамбування з чергуванням змочування ґрунту зі шланга.
3
Встановіть опалубку з тесу. Якщо приміщення невелике, то кращим варіантом буде суцільна опалубка по всьому периметру приміщення. Якщо потрібно залити велику поверхню, опалубку можна розділити на кілька частин, але при цьому пол вчаться щілини, які доведеться замазувати і виробляти стяжку.
4
Всередину опалубки вмонтуйте армовану сітку або арматурний каркас по всьому периметру пол а.
5
Підготовчий етап завершено, і тепер можна приступати до заливання. Заливати потрібно з самого дальнього кута приміщення, поступово переміщаючись до виходу.
6
Якщо ви заливаєте готовим розчином, то потрібно запросити помічників, щоб встигати по мірі виливання все трамбувати і розрівнювати. Якщо цього не робити, в бетоні залишиться повітря, і він буде схильний до руйнування.
7
При самостійному виготовленні бетону, його потрібно замішувати в бетономішалці для більш якісного змішування інгредієнтів. Співвідношення бетону: 1 частина цементу марки 400, 3 частини річкового піску, 3 частини дрібного щебеню, води на око для пол вчення розчину густоти сметани. Слідкуйте, щоб розчин був не дуже густим щоб уникнути залишених пустот під бетоном.
8
Через один тиждень після того, як бетон трошки підсохне, зробіть чистове вирівнювання пол а за допомогою цементу з додаванням піску і спеціального клейстеру для бетону. Співвідношення розчину має бути з однієї частини цементу, трьох частин піску і пол стодоли частини клейстеру. Виробляєте затірку тонким шаром і вирівняйте за допомогою затирочної дошки. Від такого способу вирівнювання пол буде гладким, рівним, а клейстер допоможе зробити його міцним і без вмісту пилу, яка завжди присутня на бетонних покриттях без стяжки.