Як вставити своє фото в рамочку.

Іноді фотографія здається незавершеною. Начебто все красиво, але чогось не вистачає. Найчастіше, щоб поліпшити знімок, потрібно просто додати підходящу рамку. Якщо ви погано знайомі з програмою фотошоп, процес додавання рамки може здатися складним. Але це не так.
Вам знадобиться
  • Photoshop, фотографія, рамка для фотографії
Інструкція
1
Для початку підберіть вподобану рамочку до фотографії. В інтернеті є безліч безкоштовних шаблонів для фотошопа, тому пошук відповідного матеріалу не буде важким завданням.
2
Відкрийте зображення з рамкою. Зробіть дублікат основного шару. Щоб зробити це, ви можете використовувати гарячі клавіші Ctrl + J, або зайдіть в меню «Шар (Layer) -> Дублювати шар (Duplicate Layer)». Ця процедура необхідна для того, щоб при невдачі завжди можна було б повернутися до первісного зображенню.
3
Тепер відкрийте ту картинку, яку хочете вставити в рамочку. І за допомогою інструменту "Переміщення" (Transform) перемістіть її в рамку. Потім необхідно підігнати зображення за розміром. Виділіть шар з картинкою. Виберіть в меню «Редагування (Edit) -> трансформування (Transform) -> Масштабування (Scale)», або використовуйте Ctrl + Т. Трансформуйте картинку до потрібних розмірів. Закріпіть результат подвійним клацанням мишки.
4
Останьтесь на тому ж шарі, з картинкою. У колірній палітрі фоновим кольором виберіть чорний, основним - білий, тобто на панелі інструментів білий повинен бути верхнім кольором, а чорний нижнім. Тепер виберіть інструмент «Ластик» (eraser). В налаштуваннях позначте «непрозорість» (opacity) - близько 70%, «натиск» (push) - 50%. Кисть повинна бути м'якою. Зітріть непотрібні елементи зображення.
5
Останній крок - зведення шарів. Зайдіть «Шари (Layer) -> Зведення шарів» (mixing layers). Все готово. Тепер у вашої фотографії є красива рамочка. Не забудьте зберегти готову фотографію. Краще зробити це в форматі jpg. Надалі ви можете її роздрукувати, створити шпалери для робочого столу вашого комп'ютера і так далі.