Як відрегулювати швейну машинку.

Маючи вдома швейну машинку , можна зшити багато всього корисного і красивого: скатертини, штори, придане для новонародженого, іграшки, чарівні костюми і викликають захоплення оточуючих сукні. Головне, що подібних речей ніде не знайдеш, адже вони унікальні в своєму роді: словом, авторська робота. Але техніка не вічна, тому час від часу швейна машинка може потребувати налаштуванні її опцій і регулювання їх.
Вам знадобиться
  • Швейна машинка, набір викруток, надфілі.
Інструкція
1
Зніміть з машинки дерев'яну підставку, яка кріпиться за допомогою планки і гвинта. Для цього відкрутіть гвинт (але не до кінця), зніміть дерев'яну планку і від'єднайте машинку від підтримуючої її підставки.
2
Присуньте голку до човника: вона повинна розташовуватися на Вкол, але в той же час не доторкатися до човника, щоб не створювати сильного тиску.
3
Акуратно витягніть шпульний ковпачок і вийміть з нього човник. Досліджуйте човник на предмет наявності зазублин і подряпин. Якщо такі є, обробіть надфілем дефектну частину човника.
4
Вставте човник на місце.
5
Закріпіть дерев'яну підставку, акуратненько прикрутивши гвинт. Не потрібно дуже затискати гвинт, оскільки це може стати причиною появи тріщин на дерев'яній підставці.
Зверніть увагу
Якщо ви не вмієте шліфувати подряпини та інші дефекти човника надфилем, ніколи не беріться за виконання цієї справи власноруч! Виконання цієї операції передбачає, що людина повинна знати деякі нюанси, наприклад, що «носик» човника шліфується виключно в одну сторону і під певним кутом. Зважаючи на це, втручання некомпетентного особи збільшує ризик того, що човник прийде в непридатність і навіть фахівець не зможе повернути йому працездатність.
Корисна порада
Можна мінімізувати виникнення несправностей у роботі швейної машинки, якщо починати і закінчувати процедуру шиття правильним чином. Перш ніж запускати машинку, рекомендується її голкою вручну проколоти кілька дірок. Потім слід відрегулювати довжину стібка і лише після приступати до самого шиттю. Необхідно простежити, щоб при завершенні роботи натяжітель нитки (верхньої) розташовувався зверху: це дозволить красиво закінчити рядок і відразу витягнути дві нитки.