Як оплатити домашній інтернет.

Домашній інтернет дозволяє працювати вдома, грати в ігри, отримувати корисну інформацію, спілкуватися з друзями, знайомими і родичами, здійснювати покупки і проводити необхідні платежі, не виходячи з дому. За користування інтернет ом стягується певна плата залежно від тарифу. Цю суму треба платити щомісяця.
Інструкція
1
Оплатити домашній інтернет ви можете в найближчому поштовому відділенні разом з оплатою квитанції про телефонні послуги. Там же вам видадуть документ про оплату і чек.
2
Якщо ви користуєтеся виходом в інтернет через модем Білайн, Мегафон або МТС, можете оплатити послуги через інтернет . Для цього необхідно придбати карту оплати будь-якого номіналу. Ця карта єдина і вимагає активації. Вам потрібно зайти на офіційний сайт представника стільникового зв'язку і зареєструватися в Особистому кабінеті. Далі введіть коди, зазначені в карті: серійний номер і код секретний, який знаходиться під захисним шаром на зворотному боці картки. Натисніть кнопку «Активувати». Після цього операція по оплаті домашнього інтернет а буде завершена.
3
Також ви можете вдатися до допомоги банківської карти. За допомогою цього інструменту ви можете здійснювати платежі, не виходячи з дому. Для цього поповните баланс карти і за допомогою Банк-Клієнта або аналогічного інтерфейсу відправте на рахунок одержувача платежу потрібну суму.
4
Можна оплатити домашній інтернет і за допомогою електронних платежів. Наприклад, шляхом переказу коштів з гаманця Вебмані, Яндекс-гроші і т.д. Після списання грошей ви отримаєте повідомлення на електронну пошту.
5
Часто платежі за користування інтернет ом скоюються в відділеннях банків. Для цього потрібно заповнити квитанцію про оплату і перерахувати грошові кошти безпосередньо. Для цього відскануйте квитанцію і відправте її на ім'я одержувача для підтвердження оплати.
6
Оплатити домашній інтернет легко через платіжні термінали, яких зараз дуже багато. Ними зручно і легко користуватися. Для цього необхідно натиснути кнопку з потрібною функцією. Далі введіть необхідну в квитанції про оплату суму на екрані терміналу. В спеціальний отвір внесіть готівку паперові гроші, після цього ви побачите напис про те, що операція успішно завершена, і отримаєте чек про оплату.
Зверніть увагу
Іноді оплата за домашній інтернет виробляється з справлянням комісії.