Як підвищити мозкову активність. Збільште мозкову діяльність.

Дослідження в галузі неврології підтвердили давно існуючі припущення про величезний потенціал, прихованому в мозку. Практично кожна людина може переконатися в справедливості цих висновків. Регулярні тренування, правильне харчування і багато інших чинників допомагають підвищити мозкову активність .
Інструкція
1
Повірте в справедливість твердження про необхідність правильно харчуватися. Прийом здорової їжі благотворно відбивається не тільки на фізичній формі і загальному самопочутті, а й позитивно впливає на мозкову діяльність і на стан пам'яті, зокрема. Звільніть місце в холодильнику для продуктів, що містять в достатній кількості ненасичені жирні кислоти (рослинні масла, риб'ячий жир, горіхи). Обмежте вживання жирних м'ясних продуктів.
2
Швидкі вуглеводи з солодких і борошняних продуктів спалюють необхідні для хорошої роботи пам'яті і нервової системи вітаміни групи В. Замініть їх на більш корисні, так звані, повільні вуглеводи. Вони містяться в овочах і крупах. Не обмежуйте себе в білкових продуктах (риба, м'ясо, бобові), які збагачують мозок амінокислотами.
3
Крім отримання корисних речовин в процесі споживання їжі регулярно купуйте в аптеці курси з синтетичних вітамінів і мікроелементів. Вітаміни групи В, Е, залізо, калій, цинк, магній необхідні для мозку постійно. Вони сприяють прискоренню розумових процесів, поліпшенню пам'яті і концентрації уваги.
4
Створіть для себе комфортне робоче простір. Захаращеність приміщення, перевантаженість його зайвими предметами може викликати втому і пригніченість. Тому навіть проста прибирання може легко підвищити мозкову активність .
5
Привчіть себе мислити позитивно. Негативні думки призводять до занепокоєнь і депресій, позбавляючи мозок можливості працювати продуктивно.
6
Тренуйте мозок за допомогою логічних ігор, головоломок, пазлів, кросвордів. Якомога більше читайте. Намагайтеся записувати власні думки (фахівці вважають, що найкраще це робити ручкою, а не за допомогою клавіатури). Прийміть за вивчення іноземної мови. Чим більше навантаження отримує мозок, тим легше йому з нею працювати.
7
Для отримання швидкого результату зверніться до лікаря, який може виписати рецепт для покупки одного з препаратів з категорії натрапив, що підвищують мозкову активність .
Можливості людського мозку необмежені. Найдієвіший спосіб поліпшення його роботи - це ведення активної інтелектуального життя. Люди, мозок яких знаходиться в постійній напрузі, зберігають відмінну пам'ять і увагу. У цієї категорії людей вище опірність організму до хвороб, вони швидше видужують, якщо захворюють. Прекрасна гімнастика для розуму - це розгадування кросвордів, твір віршів, захоплення новими інтересами, вивчення іноземних мов та ін.
Вам знадобиться
  • - молоко;
  • - чорний перець;
  • - корінь імбиру;
  • - кардамон;
  • - кориця;
  • - зерна кумина;
  • - плоди коріандру;
  • - плоди анісу;
  • - ромашка аптечна.
Інструкція
1
Однією з головних причин погіршення мозкової діяльності є захворювання, пов'язані з судинною недостатністю. Це атеросклероз, гіпертонія, діабет, інфаркт, інсульт. Лікування цих захворювань значно посилює мозкову діяльність . Народні лікарі рекомендують для поліпшення роботи клітин мозку випивати перед сном молоко з меленим чорним перцем. Візьміть щіпку перцю і залийте гарячим молоком. Дайте трохи охолонути і випийте, не чекаючи, коли воно охолоне. Цей бальзам корисний всім, крім людей зі зниженою кислотністю.
2
В якості профілактики для зміцнення пам'яті рекомендується приймати три види чаю: до сніданку, обіду і вечері. Для приготування чаю до сніданку візьміть по маленькій щіпці меленого кореня імбиру, кардамону, 1/3 чайної ложки кориці, заваріть склянкою окропу, дайте настоятися 5 хвилин, процідіть і випийте після завершення сніданку.
3
Для приготування чаю до обіду візьміть по 1/3 чайної ложки подрібнених зерен кумина, плодів коріандру, анісу, залийте окропом, через 5-7 хвилин процідіть і випийте після обіду.
4
До вечері приготуйте наступний чай. Візьміть 1/8 чайної ложки анісу, по 1/3 чайної ложки кориці і аптечної ромашки, заваріть окропом, через 5-7 хвилин процідіть і випийте після вечері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6B40-LkiV7I
Зверніть увагу
Значно погіршують мозкову діяльність визнані наступні фактори: стреси, хвороби судин, низька фізична активність, алкогольні напої, тютюн і наркотики.
Корисна порада
Значно посилює мозкову діяльність правильне харчування. На столі повинні постійно бути присутнім страви з капусти і буряка, заправлені оливковою або лляною олією. Продукти, що містять вітаміни С і Е, а також ненасичені жирні кислоти, які містяться в горіхах, паростках пшениці, рибі. Лідером серед продуктів, що благотворно впливають на мозок і пам'ять, визнана журавлина. Значно посилює мозкову діяльність достатнє надходження кисню в клітини, яке залежить від фізичного навантаження і гарного капілярного кровонаповнення.